Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Megami no Café Terrace

  Kiedy babcia Hayato zmarła, planował sprzedać jej podniszczoną kawiarnię na wybrzeżu – nie zdając sobie sprawy, że jest ona również domem dla pięciu młodych kobiet, które nazywają siebie jej rodziną?! Ich desperacja, by utrzymać kawiarnię otwartą, przekonuje Hayato, by spróbować… ale nawet ich najlepsze intencje mogą nie wystarczyć, by to się udało! A czy on w ogóle może pracować z tymi pięcioma niesfornymi kobietami? Bez względu na wszystko, czeka go ciężka praca!

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  Spoko romans z haremem, nienachalny, nie głupkowaty, z fajnymi momentami i dobrą kreską. Godny polecenia :)

  0 0

  Bardzo udany romans / harem. Hayato po śmierci babci planował sprzedać jej podniszczoną kawiarnię na wybrzeżu, ale przez wzgląd na pięć dziewcząt, dla których kawiarnia była nie tylko miejscem pracy, ale i domem, podejmuje próbę jej reaktywacji... Seria poza nietypowym miejscem akcji jest romansem jakich wiele, ale zarówno graficznie jak i fabularnie przyciąga uwagę. Na pierwszy rzut oka można dostrzec lekkie podobieństwo do serii o pięcioraczkach - Gotoubun no Hanayome, ale całość, przynajmniej na razie idzie w nieco innym kierunku i dobrze, bo zamiast zwykłej kalki z powyższego tytułu mamy tutaj rozwój uczuć głównie dwójki dziewczyn (choć przypuszczam, że w kolejnym sezonie - już zapowiedzianym - to się zmieni). W każdym odcinku poznajemy pokrótce jedną z dziewczyn, a następnie relacje je łączące, daje to naprawdę fajny i miły dla oka obraz tej gromadki. Dodatkowo elementy humorystyczne podbijają ocenę, bo są naprawdę dobrze wyważone. Niby nic odkrywczego, a jednak chwyta za serce. 8/10 i ulubione. Z całą pewnością obejrzę ciąg dalszy.

  1 0

  Niby harem ale spokojny i zabawny... Fajna baja :)

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL