Meiji Tokyo Renka

Mei Ayazuki to zwyczajna licealistka, cóż przynajmniej tak było do pewnej nocy, w którą to będący w pełni księżyc pokryła czerwień. Dziewczyna została przeniesiona w czasie do okresu Meiji przez samozwańczego maga o imieniu Charlie. Trafia do dziwnego „Tokio”, gdzie ludzie akceptują istnienie duchów. Prowadzona przez Charliego dociera do Rokumeikan, gdzie czeka na nią grupa postaci znanych z historii Japonii, a w jej skład wchodzą: Ougai Mori, Shunsou Hishida, Otojirou Kawakami, Kyouka Izumi, Gorou Fujita, Yakumo Koizumi i Tousuke Iwasaki. Podczas interakcji z tymi ludźmi odkrywa, że jest Tamayori – osobą, która widzi duchy. Osoby te są bardzo cenione w okresie Meiji. Dzięki tej mocy chłopcy zaczynają się interesować główną bohaterką. Z czasem, gdy poznaje tych mężczyzn zaczyna pojawiać się u niej pewne uczucie, którym oczywiście jest miłość.
Co zrobi protagonistka żyjąc w erze, do której zwyczajnie nie może się przyzwyczaić? Czy będzie ona mogła wrócić do swoich czasów? Co się stanie z jej uczuciami, które przekraczają granice czasu i przestrzeni?

Widownia: 
Rok wydania: 
2019
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Jak dla mnie spoko anime, lekkie i fajnie zaprezentowane. Generalnie ciekawa pozycja, mi się podobało

0 0

Swietne anime, obejrzałam je dosłownie w jeden dzień, takie było wciągające. Dużo przyjemnych postaci i co bardzo fajne, nie każdy na zawołanie zakochiwał się w niej do szaleństwa tylko niektórzy pokochiwali ją jako cenną przyjaciółkę i wspaniałą osobę. To mi się podobało, bo nie było później pięciu czy dziesięciu facetów zakochanych bez wzajemności i smutnych. Było ich trochę mniej ;). Fabuła ogólnie cała mi się bardzo podobała. Jeżeli chodzi o zakończenie, takie miałam przeczucie po pierwszej scenie pierwszego odcinka, więc nie był to dla mnie aż taki szok i niedowierzanie. Co prawda, było mi przykro, bo to w końcu rozstanie i te sprawy, popłakać się oczywiście popłakałam. Ja na jej miejscu pewnie tak bym nie postąpiła, ale szanuję też jej wybór i widać było, że wszyscy chłopcy haremu też szanowali ten wybór. Cieszę się, że przynajmniej zmieniło to coś w jej życiu. Szczerze mówiąc, jakby się uprzeć, można by to było zinterpretować nawet jak taki sen, czy widzenie ofiarowane jej przez Charliego i wtedy jest troszkę mniej przykro, a bardziej wzruszająco. No w każdym razie serdecznie polecam to anime, jednak z góry uprzedzam o wysokim prawdopodobieństwie płaczu 。・゚゚・(>д<)・゚゚・。

Po 1: Co do zakończenia pozwole sobie skopiować mój komentarz spod 12 odcinka XD Według mnie to zakończenie jest dobre, przecież nie każda bohaterka musi chcieć uciec od dawnych problemów i wybrać życie ze swoim ukochanym, co w tym wypadku byłoby ofc łatwiejsze. Bardzo podoba mi się, że Mei mimo wszystko wróciła by zmienić swoją rzeczywistość, jest silna, nie ucieka od problemów....ona zmienia swoje życie, to które wcześniej ja przerastało.....wyprawa w przeszłość była dla niej podróżą by odkryć siebie i móc dzieki nabytym lekcjom kontynuować życie w swoim świecie....przy okazji pomogła ludziom z przeszłości...piękne... Mei teraz juz nie obawia sie swoich mocy, co otwiera przed nią całkowicie nowe możliwości, mam na myśli bycie Tamayori...kto wie...może w przyszłości jest bardziej potrzebna taka Tamayori niż dawniej skoro jeśli dobrze pamietam coraz mniej ich było :p Silna dziewczyna! A nie tępa jak widziałam jakiś komentarz tak ją opisujący -,- Trzeba mieć jaja by mimo wszystko zostawić miłość by zmierzyć się z dawną teraźniejszością No i uwielbiam Shunso <3 za każdym razem gdy była jakaś cute scenka miedzy heroiną a nim to miałam banana na twarzy <3

0 0

Piękne z fajnymi bohaterami. Zakończenie mega rozczarowujące Co za tępa dzida, porzuciła miłość życia dla świata w którym była samotna i cierpiała ehh.

0 0

Anime jest super :) bardzo dziękuje za ciężką pracę :)

1 0

bardzo ciekawe anime Ja chcę już następny odcinek!!!

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?