Mo Dao Zu Shi

Na podstawie chińskiej nowelki Grandmaster of Demonic Cultivation (Mo Dao Zu Shi) autorstwa Mo Xiang Tong Xiu…

Wei Wuxian, jako arcymistrz, a przy tym założyciel demonicznej sekty, wędrował po świecie drogą rozpaczy. Został znienawidzony za chaos, który stworzył.
Skończył dźgnięty przez swój najdroższy shidi. Zabity przez klany łączące swe siły, by go pokonać. Reinkarnuje się w ciele szaleńca opuszczonego przez własny klan, by następnie zostać zabranym przez słynnego wśród klanów – Lan Wangji, swego arcywroga.
To oznacza początek ekscytującej podróży pełnej walk z wszelakiej maści potworami, rozwiązywania tajemnic oraz wychowywania dzieci.
Przez wzajemny flirt po drodze Wei Wuxian z wolna zaczyna sobie uświadamiać, iż Lan Wangji, pozornie wyniosły i obojętny. Posiada więcej uczuć wobec niego, niż kiedykolwiek by przypuszczał.

Miejsce: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
15 x 24min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

W pewnych momentach można się męczyć monotonnością, ale ogólnie dużo się dzieje i łatwo się wciągnąć. Wei Ying i Lan Wangji od razu do pokochania i zapamiętania <3 Chociaż osobiście lubię też Nie Huaisang taka kochana ciapa<3<3<3 Bardzo fajne jest też to że oprócz kreski jest też sporo realistycznych obrazków co dodaje tylko uroku całej scenerii. Warto obejrzeć i to jak najszybciej ;)

0 0

Naprawdę wspaniałe anime. Dopracowana kreska, wzruszająca muzyka, piękny dubbing (mimo że na początku ciężko się przestawić na chiński, zwłaszcza jeśli chodzi o imiona). Wiedziałam, że fabuła zmierza do jednego i cały czas zastanawiałam się, co jeszcze wydarzy się po drodze. Zdarzyło mi się opluć ze śmiechu, trzy razy popłakać i trochę porzucać po łóżku, więc cała kolejka emocji :') Teraz pora sięgnąć po 2-gi sezon, a potem oczywiście po oryginał (powieść, albo mangę, jest też na pewno drama). Mimo że w opisie jest zaznaczone shounen-ai, to chińska cenzura upewniła się, że nic z tego nie będzie, ale nawet jeśli kogoś to rozczarowało, to naprawdę warto obejrzeć.

1 0

Kozacka seria. Fabuła buduje się spokojnie, bez pośpiechu (niektórzy mogliby powiedzieć, że się ciągnie jednak ja nie odczułem tego) i zmierza do naprawdę wielkiego finału. Już dawno nie widziałem czegoś tak mocnego. Drogę do tegoż finału umila nam zjawiskowa wprost grafika i wspaniała muzyka. Tytuł jest naprawdę dopracowany i powala zwłaszcza jakością kreski- pod tym względem bije na łeb chyba wszystko co widziałem- Chińscy twórcy o ten aspekt naprawdę dbają. Polecam i nie zwlekając czas brać się za sezon 2. 9/10

1 0

Zajebista seria animacja sztos,muzyka,bohaterowie,fabuła wszytsko 10/10.Jedyny minus że w chińskim strasznie szybko mówia i czasami nie można nadążyć za napisami.

1 0

Czy dodacie jeszcze brakujące 4 odcinki ?

1 0

No jakość anime pod względem oprawy wizualnej i dźwiękowej jest na naprawdę wysokim poziomie.

            
      

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?