Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury

A.S. (Ad Stella) 122―

Era korporacji, które opanowały przestrzeń kosmiczną oraz zbudowało ogromny, skorumpowany system gospodarczy opierający się o technologię Mobile Suit. W tych czasach samotna dziewczyna z Merkurego przeniosła się Szkoły Technologii Asticassia, aby zdobyć wiedzę dla swojej ojczyzny.
Szkoła ta jest prowadzona przez Grupę Beneritt, która dominuje w branży Mobile Suit oraz jest zaciekłym przeciwnikiem Gundamów.
Suletta Mercury z sercem pełnym żaru pokonuje krok po kroku ten nowy świat, przy okazji zmieniając napotkane osoby. Czy dobre serce wystarczy? anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Czas: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Bardzo fajne oraz lekkie anime pod syldem Gundam. Historia skupia się przede wszystkich na wspólnym walce z przeciwnościami, okraszoną niewinną naiwnością Suletta, której towarzyszy uparta oraz ewidentnie skrzywdzona Miorine. Prawdziwy zapał oraz szczerość i wewnętrzna dobroć powoli zmieniają świat oparty na nienawiści i chciwości. Dobrze jest pokazane, że światem, a raczej układem słonecznym, w rzeczywistości rządzi pieniądz. Anime w pewnym momencie zaczyna być powtarzalne, jednak nie psuje to historii. Musimy pamiętać, że jest to przede wszystkich historia opowiedziana przez młodsze pokolenie, które patrzy na świat oczami pełnymi dobra i nadziei. I wg. mnie właśnie to stonowi siłę tej histori.

1 0

fajne

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane