Monster Musume no Oishasan

W mieście Lindworm, gdzie potwory i ludzie koegzystują, dr Glenn, wraz ze swoją asystentką Sapphee, prowadzi klinikę dla dziewczyn-potworów. Niezależnie od tego, czy otrzymuje propozycję małżeństwa od rannej centaurzycy, opatruje syrenę lub leczy rany golemowi, dr Glenn zawsze wykonuje swoją pracę sumiennie, z dużą pewnością siebie i niebywałą gracją. Jednak, czy tak samo będzie, kiedy ktoś próbuje ukraść jajo harpii? Czy doktor nadal wykona swój obowiązek?

Zwiastun:

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
?×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 0

Kurczę, już myślałem, że to jakiś spin-off Monster Musume - Everyday Life with Monster Girls, więc byłem podjarany... ale widać myliłem się. Co nie zmienia faktu, że i tak obejrzę, choćby dla porównania.

0 0

Trochę fabuły nie rozumiem ale kk

0 0

Kiedy będzie nowy odc?

0 0

Za ile będzie dodany nowy odcinek?

1 0

Czy tylko mnie to bardzo przypomina Monster mumuse Everyday Life with Monster Girls, tylko że tu jako protagonistę mamy wetery...ekhmm lekarza i jest w universum fantasy ? Nie żeby mnie to przeszkadzało, jak wyjdą wszystkie odcinki chętnie obejrzę :D Heh, jak już wspomniałem o Everyday Life with Monster Girls, to ciekawe czy kiedykolwiek powstanie drugi sezon do tej serii, hmmmm...

1 0
@Mickuu

Dokładnie przez chwile myślałem że to kontynuacja ;)

1 0
@Zealean

Piękny będzie dla mnie dzień, kiedy się obudzę i na MyAnimeList, zobaczę informację o drugim sezonie Everyday Life with Monster Girls :D do tego czasu...pozostaje mi oczytać mangę ;)

0 0
@Mickuu

A im dalej w las tym lepiej

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?