Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu

  „Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu” to drugi sezon popularnego japońskiego anime, opartego na serii light novel autorstwa Rifujin na Magonote. Akcja anime przenosi nas do świata fantasy, gdzie główny bohater, Rudeus Greyrat, został przeniesiony poprzez reinkarnację z naszego świata.

  W drugim sezonie kontynuujemy przygodę Rudeusa w nowym świecie, gdzie musi stawić czoła różnym wyzwaniom. Po raz kolejny, nasz bohater wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę z poprzedniego życia, aby stać się silniejszym i zdobywać nowe umiejętności. anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  ??? ×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  2 0

  Szybko zleciał mi ten sezon. Czekam na kolejny

  1 0

  Na szczęście trzymają się mangi (70%) i niech tak zostanie do końca serji.

  0 0

  @eiji akcji nie jest za mało, ale jest bardzo widoczny spadek w porównaniu do poprzedniego sezonu. Nie wspominając już o spadku jakości animacji, czy openingu. Zawsze każdy oglądający będzie porównywać serię do jej poprzednika, a tu kontynuacja trochę nie sprostała temu jaki hype się wytworzył na te anime.

  2 0

  Do dzieciaków którym przeszkadza brak akcji w tym sezonie. Spokojnie w przyszłym będzie znacznie więcej "Emocji' i walk chociaż i tajemnic nie zabraknie.

  2 0

  No to do naszego rudiego i pozostałych wracamy niby na wiosnę XD

  0 0

  Po 11 odcinkach raczej mogę już oszacować jak ocenię ten sezon. Poprzednia pierwsza seria była na naprawdę wysokim poziomie jeśli chodzi o animację, postaci, dynamikę i sposób prowadzenia akcji. Dużym plusem, który wyróżniał pierwszy sezon na tle wszelkich innych anime był brak openingu jako takiego. Oglądanie okolic miejsca akcji odcinka przy moim zdaniem GENIALNEJ ścieżce dźwiękowej było po prostu cudowne. W drugiej części niestety wstawili typowy opening z nie tak złą, ale na pewno nie tak dobrą muzyką, co sprawia, że około 1-2 minuty odcinka na start lecą skip. Akcja troszeczkę się wlecze (w porównaniu do pierwszej serii), zwłaszcza gdy przychodzi motyw szkolny. Akcja strasznie się zatrzymała i dopiero gdzieś przy dziewiątym odcinku faktycznie rusza się to w bardziej ciekawym kierunku. Jakość animacji, detali i szczegółów graficznych również delikatnie zmalała, chociaż wciąż jest na świetnym poziomie. Podsumowując seria jest naprawdę świetna 8,5/10 lecz pierwszą serię śmiało określam jedną z moich ulubionych anime 9,5/10. Jest tu kilka rzeczy, które działają gorzej niż w poprzednim sezonie i jest to zauważalne.

  0 0

  @certez "sam się wygłupiłeś, nazywając bezpodstawną obrazę "opinią"" To brzmi nielogicznie, jakbyś na siłę naprędce próbował wykrzesać argument tylko na potrzebę ośmieszenia drugiej strony której zdanie ci nie podpasowało... jedno absolutnie nie wyklucza drugiego, po co taka dychotomia myślenia? Poza tym, co do tego indywiduum, po co odpowiadać na opinie gościa, który według piramidy grahama odn. prowadzenia merytorycznej polemiki w internecie, jest na samym dnie?

  5 0

  @claenadflethiel Nie ma tu czego "disować", sam się wygłupiłeś, nazywając bezpodstawną obrazę "opinią" XD Wydoroślej dzieciaku, zacznij używać odpowiednich słów, oraz argumentować swoje przekonania, to może wtedy ktoś cię weźmie na serio :)

  Syf, g*wno, ohyda. Te trzy słowa mogą jedynie odzwierciedlić moje odczucia na temat tego czegoś. Porzuciłem nie mogąc obejrzeć do końca zerowego odcinka najnowszej serii. A tak w ogóle, to nie podobało mi się to od samego początku. Nie będę się dziwił dlaczego inni się nad tym spuszczają albowiem rozumiem, że różne są zboczenia oraz dewiacje. Ode mnie ma to -10. I teraz zapraszam do "disowania" mojej opinii.

  0 2

  Jak zawsze pierwsza klasa. Kolejny sezon nadal trzyma klasę i fabułę, chociaż na początku wydawało się smętnie, ale powoli się rozkręca. Ciekawi mnie tylko jakie powiązanie będzie z odcinkiem "0"

  1 1
  @Anipokia

  One pojechały do szkoły magii. I podejrzewam że pierwsza połowa skończy się w momęcie jak Rudeus trafi do tej szkoły.

  3 1

  Super. dalszy ciąg przygud Rudeusa. Tylko cz mi się tylko zdaje czy ten odcinek 00, ma słabszą oprawe graficzną? Ale i tak Fabułę ma super.

  3 1

  Łaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł, nareszcie, dziękuje >333♥

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL