Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu 03 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  GDrive  PL
  Mega PL
  Dood PL
  Voe PL
  Supervideo PL
  Myvi PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  3
  Autor napisów: 

  Tłumaczenie: RainbowCrashh | Korekta: Goodlord Gutold [MaouSubs]

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 0

  @kuballo10 Szczerze, po twojej wypowiedzi można odnieść wrażenie, jakbyś zupełnie nie wiedział, o czym sam piszesz XD Wiedzę oraz wspomnienia może i ma od dorosłego mężczyzny (co nie zmienia faktu, że każdy jest inny, a Rudeus nie jest postacią ogólną, a sobą), lecz cała reszta pochodzi z tego świata. Pomimo to, nie wiem w którym miejscu odniosłeś wrażenie, jakby się zachowywał jak 12 latek, zaburzenia emocjonalne może mieć każdy, niezależnie od wieku. Tak samo przykład który sam podałeś "przeżył w końcu sporo dorosłych lat w poprzednim wcieleniu i powinien wyczuwać kiedy ludzie mówią poważnie a kiedy drą łacha" jest totalnie z czapy, każdy człowiek jest inny, każdy inaczej się zachowuje, każdy ma inne doświadczenia, sposoby zachowań, odzwierciedlania oraz odczuwania emocji i wiele innych rzeczy które wpływają na ludzi w każdym wieku, tego nie da się określić wraz z wiekiem, to jest zdolność której trzeba się nauczyć, a i tak nie jest nieomylna. Co do sposobu szukania matki, to jesteś w zupełnym błędzie, i to twoje negatywne spostrzeżenie na jego metody, wydaje się być dziecinne (i ten dopisek "bez aktywnego rozpytywania o matkę", i niby skąd wiesz, że tego nie robi, używając do tego swojego " infantylnego" sposobu? Było by to dla ciebie oczywiste, jeśli oglądał byś ze zrozumieniem). Twoje "rozmyślenia" rozlatują się same z siebie, jak ty to nazwałeś, "nie kleją się w ogóle".

  0 0

  No i kurwa dobrze, szkoda mi Rudeusa, ale tak będzie nawet lepiej, potrzebował naprawdę dużo czasu na ogarnięcie się, a ona pomimo jego starań, tylko bardziej pogorszyła jego i tak niestabilny stan. Sara na niego nie zasługuje, niech idzie zostać zjedzona przez drzewo!

  0 0

  BTW, w web noveli, czy mandze nie znajdziecie Sary, tylko Light Novel, a z czego widziałem to tylko 18 z 26 tomów jest na necie za darmo. To jest tom 7, strona 204 jeśli ktoś chce wiedzieć jak to wyglądało z perspektywy Sary po odejściu Rudeusa.

  0 0

  BTW, w web noveli, czy mandze nie znajdziecie Sary, tylko Light Novel, a z czego widziałem to tylko 18 z 26 tomów jest na necie za darmo. To jest tom 7, strona 204 jeśli ktoś chce wiedzieć jak to wyglądało z perspektywy Sary po odejściu Rudeusa.

  0 0

  najlepszy kolega profesjonalista :)

  0 0

  Niby dorosły facet a zachowuje się jak 12tolatek.I nie usprawiedliwia go mizerne doświadczenie w relacjach damsko-męskich jeszcze że "starego świata", przeżył w końcu sporo dorosłych lat w poprzednim wcieleniu i powinien wyczuwać kiedy ludzie mówią poważnie a kiedy drą łacha itd .. a tutaj cały czas płaczliwe dziecko próbujące niby szukać matki jakimiś infantylnymi zagrywkami (budowanie rozpoznawalnego imienia) bez aktywnego rozpytywania o matkę ... [i na koniec porzuca szukanie matki, bomu nie zadziałał] ... nie klei się to w ogóle , bardzo słaba część sezonu, może się to rozkręci.

  0 0

  Czy to nie jest trochę spojler?

  0 0

  Kuzynkę zrobił do małej elfki i nauczycielki się ślinił, a jak przyszło z chętna typiarka i laska lekkich obyczajów to nie mógł się podniecić xD

  0 0

  To dosyć naturalne (po tym co się stało) że tak gadał nie wiedział że tam jest ehh... no cóż Rudy teraz trzeba Sylvie znaleźć albo Eris

  0 0

  no i ch*j no i cześć

  Zepsuł się jak harowany FIat 126p xD

  0 0

  Jego drugi mózg przemówił i powiedział. "W kuzynkę nie wchodzę". Ale co do tego Paulo2.0 nie pomyliłem się ani trochę.

  0 0

  Ale wtopa 💀

  0 0

  zepsuł to tak bardzo, że nie wytrzymam, muszę doczytać co dalej

  0 0

  Zepsuł to po całości.

  0 0

  Trochę szkoda że to się nie udało

  0 0

  Kurczę trochę mogę go zrozumieć ale jakoś taki no nie wiem dalej miękki jest bo nie wiem jak to ująć