Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 03 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Google PL do 1080p
Clip  PL do 720p
Aparat  PL do 1080p
Cloud  PL do 1080p
Netu PL do 720p
Vidoza  PL do 720p
CDA  PL do 1080p
Numer odcinka: 
3
Discord anime odcinki
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (18)

0 0

18:40 aż mi się czesio przypomniał

0 0

cholibka

0 0

To anime RZĄDZI!!! :D

0 0

To jest takie ludzkie i prawdziwe, dobrze się to ogląda.

0 0

@Vatgrak pieknie ujeles te slowa zawsze jak to ogladam to czuj sie jakby to nie bylo anime a prawdziwe zycie

0 0

Ten odcinek był prawie normalny jak dla mnie ;]... oby akcja nie działa się w domu i okolicach cały czas tylko zapuściła w dalsze tereny liczę na to.

0 0

@Kokomixp No i co z tego? Nie jest idealny, ma swoje wady i popelnia blędy, tak jak chociażby w tym odcinku, jest zapalczywy i kochliwy. Ale potem stara sie te błędy naprawić. Jak dla mnie te cechy czynia z bohaterów tej historii ludzi bardziej zbliżonych do realności, a nie dwuwymiarowe wydmuszki.

0 0

@Kokomixp Po opisanej przez ciebie scenie, ojciec Rudiego strasznie stracił w moich oczach, ale później po incydencie z anomalią, kiedy próbował szukać zaginionych i popadł w alkoholizm jakoś żal mi się go zrobiło. No i po ostatecznym pojednaniu ojca z synem wybaczyłem mu grzeszki ;p

0 1

Tatusiek to tępy mięśniak, ale potrafi się przyznać do błędu.

0 0

Od początku podejrzewałem, że tak będzie :) Fajnie, że znalazł kogoś, z kim może spędzać czas :D

0 4

Ostrzeżenie dla wszystkich oglądających to, czytałem mangę i nie dzieje się tam zbyt dobrze, jego ojciec zapłodnił pokojówkę, przez co wynikły problemy ponieważ zdradził żonę, a potem jest jeszcze gorzej. Więc jeżeli ni chcecie oglądać czegoś tego typu to polecam zaprzestać oglądania i o tym zapomnieć, ponieważ akcja powinna się zacząć w następnym odcinku.

0 0
@Kokomixp

Szczerze dzieje się bardzo dobrze cała ta relacja z Eris(chyba tak się nazywała) mi się bardzo podoba jeszcze jak się rozwijało gdy na początku Rudeus nie ogarniał jej uczuć aż skończyło się na ich pierwszym razie dzięki relacji ojca z pokojówką dostaliśmy dodatkową postać plot się po incydencie zwiększa i staje się coraz ciekawszy sam incydent chociaż nie miał sensu na starcie trochę to później ogarnąłem jeszcze w mandze Rudeus próbuje się właśnie o nim dowiedziec co pewnie już po szkole dowiemy się więcej

0 0
@Kokomixp

Wiesz, mogli po prostu obejrzeć następcy odcinek i wtedy zdecydować czy będą oglądać czy nie, twój komentarz jest trochę z czapy tutaj xD

0 0
@Certez

Ktoś może być nie przekonany do serii i po samych ostrzeżeniach mógłby się rozmyślić, a nie oglądać scenę typuNTR(jeżeli macie poniżej 18 lat to tego nie sprawdzajcie)(mam nadzieję że nie dostanę za to bana czy coś xd)

0 0
@Kokomixp

Jeszcze bym cię zrozumiał jakby nagle flaki miały latać, a jego rodzina miała zostać brutalnie wymordowana, ale zwykły NTR nie jest niczym ani jakoś bardzo szokującym ani obrzydliwym, ani niczym, przez co ktoś miałby mieć jakieś żale, że dotarł do tego momentu, jeżeli coś takiego spowoduję, że dana osoba przestanie dalej oglądać to ok, ale to nie jest coś co by miało nagle zmienić postrzeganie świata, albo zrobić coś złego jakiejkolwiek osobie. W skrócie, uprzedzanie kogoś przed NTR to jak uprzedzanie kogoś przed jednorożcem który jest facetem, jest to po prostu bez sensu. Btw, NTR to zwykłe pojęcie, nie jest 18+

1 0

Trochę niezręcznie z tym myciem. No i z pespektywy ojca dziwne jak jego 5 letni (?) syn musi mówić czym jest zaufanie.

0 0
@Sasilton

Bo w dużej mierze to co robi syn to wypadkowa tego co nauczy się w dzieciństwie. Jego ojciec to też jest średnio upośledzony jeśli chodzi o swojego syna. Zacznijmy od tego że zaczęła się zadyma. Zamiast normalnie zapytać o jego wersje to beształ go dalej, niestety ale to zazwyczaj nie działa na dłuższą metę. Z tym myciem to też bym zakładał że to chłopak, szczególnie że są w takim wieku że raczej mało prawdopodobne żeby określić inaczej płeć. (niż rozebrać do rosołu)

0 0
@iron1992

Wiesz, z odpowiednim skillem dedukcji albo spostrzegawczością lub przynajmniej z samych domysłów już można było łatwo stwierdzić, że to dziewczynka. Nawet jeśli miałby ktoś kłopot na samym początku, od momentu kąpieli, już raczej to było pewne, że coś jest nie halo.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?