Neppu Kairiku Bushi Road

Historia toczy się w świecie, gdzie przyniesiona z jednej spośród asteroid zaraza stworzyła stwory zwane „shinobi”. Ludzkość schroniła się w ruchomych zamkach, zaś cały świat został przemieniony w pustynię. Po takiej pustyni podróżuje Ame, księżniczka bez królestwa, której głównym celem jest uratowanie świata poprzez aktywację świętej broni „Giga Road”. W tej wyprawie pomagają jej stary żołnierz, resztki świty oraz jeden z legendarnych wojowników Yagyuu. Czy bohaterce uda się zrealizować swój cel? Czym tak naprawdę są „shinobi”?

Inne: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2013
Czas trwania: 
1h 38min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (20)

0 0

powiem ze nawet ciekawe i przyjemnie sie to ogladalo

Film jest na serio dobry, muzyka świetna, kreska bardzo przyjemna, no ale przede wszystkim postacie są świetnie zrobione. Wszystkich tych rzeczy nie ukrywam oczekiwałem od twórców takiego np Cardfight Vanguarda. Historia też w sumie nie była zła, całkiem nieźle przedstawiona. Zakończenie dość smutne (prawdziwe zakończenie jest po endingu, gdy kończy się odliczanie, watro obejrzeć do końca), przyznaję, wzruszyło mnie i wzruszyły mnie 2 wcześniejsze sceny z filmu, także emocje też tutaj grały niezłą rolę. Mimo że nie jestem fanem tego typu filmów / anime, nie jest to po prostu mój gatunek, jednak mimo wszystko Neppu Kairiku Bushiroad podobał mi się i wystawiam ocenę 8.5 / 10.

7/10 ----- Jeżeli jest akcja to nie jest źle. Tutaj właśnie tak jest. Z pewnością się dzieje i to szybko. Nawet znalazło się kilka ,, wzruszających '' sytuacji. Jeżeli jednak chodzi o postacie tu ukazane to niektórych mam wrażenie, że były bardzo ,, skapo '' pokazane a wręcz ,, niepotrzebne '', przez co nie zdążyłem się z nimi ,, zżyć ''. Zakończenie było z zaskoczeniem Trochę już minęło czasu, kiedy jedna z głównych postaci umiera na zakończenie. Ogólnie film nie jest zły. Pod względem historii jak najbardziej jest w porządku. Jednak raczej nie będę do niego wracał. -----

Akcja naku*wia w nas w tym movie jak poyebana. Kreska ujdzie, muzyka też, ale przez przyśpieszoną fabułę movie na tym strasznie traci. Powiem (napiszę) tak. Jest w ciul innych dobrych filmów, tego nie tykajcie, chyba że się wam ostro nudzi, a tak dam temu 5/10.

0 0

Przyznaję, dość ciekawe ale raczej nie ma się czym zachwycać. Końcówka mogłaby się zakończyć większym happy endem ale całość była za krótka aby można było jakoś mocniej zżyć się z bohaterami i na koniec ich jakoś specjalnie żałować... A szkoda, bo jest w tym niezły potencjał

3 0

Nie wiem co was tak poruszyło. Film OK, ale to zdecydowanie za mało. Mogliby zrobić serie i pokazać coś więcej. 6/10

@Altair

No wiesz... Baby widzą to inaczej xd ;v

Uwielbiam, ryczałam chyba z 4 godziny po obejrzeniu, polecam

Dziwię się,ze dopiero teraz to dodaliście,ale pamiętam jak w 2014 to oglądałam,przepiękny movie,ryczałam przez 3 dni..

bardzo fajny movie , polecam kazdemu :")

            
      

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?