Nerawareta Gakuen

Jednym z tych bohaterów jest Kenji Seki, niewyróżniający się niczym specjalnym chłopak, wokół którego kręci się przyjaciółka z dzieciństwa – Natsuki Ryouura, najwyraźniej żywiąca do niego głębsze uczucia. Jak to zwykle bywa, chłopak kompletnie tego nie zauważa i podkochuje się w Kahori Harukawie, pięknej czarnowłosej członkini rady szkolnej. Niestety, los nie jest dla niego łaskawy. Uczucia dziewczyny skłaniają się w kierunku nowego ucznia, Ryouichiego Kyougoku. Trudno napisać cokolwiek więcej o postaciach. Żadna z nich nie jest wyjątkowa, ale każda ma wyrazisty charakter. Natsuki to żywiołowa dziewczyna, pozytywnie nastawiona do świata. Kenji nie przypomina głównego bohatera ze studia Sunrise – prosty, życzliwy, nieco niedomyślny, jeśli chodzi o relacje romantyczne, ale jednocześnie do bólu szczery, a do tego nie skrywa żadnej traumy. Kahori w każdej innej produkcji tegoż studia byłaby tylko tłem dla innych, ponieważ jedyną jej istotną cechą charakteru jest asertywność, brak obojętności dla wydarzeń dziejących się wokół niej. Ryouichi zdaje się skrywać jakąś tajemnicę, jednakże nie zamierza zdradzić, z czym związane jest jego nagłe przybycie do szkoły.

Zwiastun:

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
110 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (9)

0 0

Naprawde niezle, dawno nie widzialam takiej kombinacji; w jakims momencie Dane jest nam poznac gorzkie znaczenie kochania... To piekne, bolesne - jednak piekne.

Dobry film z ciekawą fabułą i do tego zajebistym friendzone. Swoją drogą dobrze, że nie przesadzili tu z super mocami, są tutaj ukazane w atrakcyjnej ilości. Gdyby nie ta końcówka po napisach to chyba bym się załamał psychicznie - if you know what I mean. No maśniutko, maśniutko ;)

0 0

Nie wiem czemu, ale motywy czyszczenia pamięci tak jak u i w "Twoje Imię" jakoś mnie wzruszają.

8/10 ----- Film jest po prostu świetny. Inaczej nie da się określić jednym słowem Już sam początek wciąga i stwarza to zainteresowanie. Nie do końca wszystko dokładnie zrozumialem , ale oglądało mi się bardzo dobrze. Było sporo śmiesznych sytuacji, tych poważnych, trochę romantycznych, akcji tez tutaj nie zabrakło. Potrzeba jeszcze czegoś ? Szkoda tylko , że nie rozwinęła bardziej tego wątku z dziadkiem ,, Kenjiego ". Chciałbym dowiedzieć się o nim trochę więcej. A dokładniej o pokrzyżowaniu planów ojcu ,, Ryouichiego ". Zakończenie wyszło super. Końcowa scenka uratowała cała sytuację z zakończeniem historii. Dobrze, że ,, Kenji " wrócił z tej innej epoki. Nie do końca rozumiem Co się stało z tym ,, Ryouichim ". Przeniósł się do swojej epoki ? Zgaduje, że tak. Szkoda że dokładniej tego nie pokazali. ( jego epoki ). Ja się dobrze bawiłem podczas seansu. Kiedyś jeszcze do tego wrócę. -----

0 0

Bardzo dobry film przyjemnie się go oglądało. Kreska bardzo fajna przyjemna dla oka. Zakończenie też dobre a zwłaszcza jeśli poczeka się do końca napisów :)

1 0

Kurcze fajny film, momentami troche nie zrozumiały i wzruszający jednakże warto go obejrzeć

Bardzo dobre anime, jak dla mnie 10/10, choć przez chwile myślałem że będzie kiepskie zakończenie, dobrze że poczekałem do końca napisów.

0 0

Dobre anime 7/10 :D

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?