Nihon Chinbotsu 2020

Po igrzyskach olimpijskich w Tokio w 2020 r. pewna rodzina zostaje wystawiona na próbę, gdy Japonia pogrąża się w chaosie po potężnym trzęsieniu ziemi.

Zwiastun:

Miejsce: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
25 min x 10
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Mi się podobało, obejrzałam na Netflixie w jeden wieczór. Po jakimś czasie robi się schematycznie i czuć amerykański wkład, a wydarzenia są momentami tak nierealistyczne, że to aż dziwne, ale nie zapominajmy, że to anime jest na podstawie książki i jednak wyprodukował je Netflix. Moim zdaniem bohaterowie są lekko przerysowani, ale nie przeszkadza to w oglądaniu. I muszę pochwalić ostatni odcinek.

1 0

Słyszałam, że jest to adaptacja jakiejś popularnej książki, dlatego miałam duże oczekiwania względem tego tytułu. Jednak zawiodłam się. Jak dla mnie, mogli pominąć wszystko związane z tym kultem. Postacie są przedstawione nierealistycznie. Nie zachowują się tak jak postąpiliby normalni ludzie i są trochę wkurzający. Jedynie główna bohaterka nie była taka zła. Animacja i grafika raczej przeciętne. Momenty śmierci większości postaci były słabo wyreżyserowane. Moja ocena to 5/10.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane