Noblesse

Dawno temu żyli „szlachcice”, starożytna rasa nieśmiertelnych i potężnych istot. Byli czczeni jako władcy i bogowie. Wśród szlachciców był „Noblesse”, osoba owiana tajemnicą, zwana Cadis Etrama di Raizel lub „Rai”. Po przebudzeniu w Korei Południowej po 820-letnim śnie, Rai postanawia odnaleźć swojego lojalnego i oddanego sługę, Frankensteina, który okazuje się obecnym dyrektorem Ye Ran High School. Chcąc dowiedzieć się więcej o współczesnej cywilizacji, Rai zapisuje się do szkoły, aby lepiej doświadczyć życia we współczesnym świecie.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (10)

0 0

7/10

0 0

Czekam aż będzie 2 sezon :)

0 0

8/10 ----- Uważam, że anime zasłużyło na taką ocenę mimo widocznych ,, braków '', poza tym całkiem dobrze to skleili. Domyślam się ile ludzi płakało bo coś pominęli. Ilu ludzi porzuciło oglądanie bo nie idzie zdanie w zdanie z materiałem oryginalnym. No i? Oryginał zaznaczam ,, prawie zawsze '' będzie lepszy od kopii czy ekranizacji. Zaznaczyłem prawie zawsze bo spotkałem się gdzie ekranizacja była lepsza od oryginału. Więc zdarzają się wyjątki, ale to bardzo bardzo rzadko. Tu mimo tych ,, luk '' wyszło dobrze. Najbardziej przykuwają uwagę drugoplanowe postacie. Mnie finałowy odcinek jak najbardziej przypadł do gustu i oceniam go pozytywnie jaki całą serię. Najlepiej obejrzeć w pierwszej kolejności ,, Noblesse: Awakening '', bo jest to wprowadzenie do anime, którego przy ,, Noblesse 2020 '' nie zobaczycie. -----

0 0

7/10 - Parę wątków zostało nieukończonych, w środku anime widnieje nam OVA która nic nie wnosi, anime ma wydźwięk jak gdyby twórca miał dużo pomysłów i nie mógł się zdecydować która historia jest ważniejsza. Jednakże bardzo dobrze się ogląda, a że w pewnym sensie do mnie trafiło to podwyższyłem ocenę z dobrego średniaka na 7.

0 0

9,5/10 Polecam

0 0

Dla mnie Sztos Totalny :) Były dymy, śmiechy i niezła fabuła.

0 0

Całkiem niezłe. Przydałaby się kontynuacja

0 0

POLECAM 😎

0 1

Długo czekałam na kontynuację i nie zawiodłam się! Czekam na więcej....

0 0

anime swietne tak samo jak manhwa :)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?