Nokemono-tachi no Yoru

Wisteria to sierota mieszkająca w zakątku Imperium Brytyjskiego w końcówce XIX wieku. Jej życie jest samotne i ponure, dopóki nie spotyka Malbusa — potężnej, ale równie samotnej, nieśmiertelnej istoty o futrzanym wyglądzie, którą ścigają myśliwi. Razem Wisteria i Malbus wędrują po Imperium zamieszkanym przez ludzi i podobne do ludzi bestie w poszukiwaniu miejsca, w którym mogliby żyć razem w spokoju.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Czas: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
13 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

opening 9/10 reszta 7/10 (aby dokończyć sezon przewijałem odcinki strzałką ps.: przy ocenie 6 serial przerzucam do porzuconych)

0 0

Taki zapychac sezonu. Pierwsze 4 odcinki bardzo mocne i daje im 9/10 ale pozniej robi sie coraz nudniej. Walki sa slabe, typowe dla sredniakow. Mozna obejrzec jak sie nie ma co ogladac, ale mozna ominac i nic sie nie traci. Ocena koncowa 6/10 ( gdyby nie te pierwsze 4 odcinki to bym dal 4/10 ).

0 0

Seria przygodowa rozgrywająca się w Imperium Brytyjskim w końcówce XIX wieku. Wisteria, sierota przymierająca głodem i wykorzystywana do żebrania przez duchownego za cenę swojego wzroku zawiera pakt z Marbasem - demonem, który stanowi dla niej wsparcie i jedyne towarzystwo w tym okrutnym świecie. Anime jest całkiem interesujące, mamy tutaj bowiem ładnie oddany wygląd angielskich ulic i demony zawierające kontrakty z ludźmi, a także rycerzy, których zadaniem jest ich eliminacja z powierzchni ziemi, zatem na nudę narzekać nie można. Podróżując z Marbasem Wis z czasem poznaje Dianę Blackbell, kontrahentkę innego demona, z którą szybko się zaprzyjaźnia. Z czasem nawiązane relacje pozwalają Wis przeistoczyć się z małej wystraszonej dziewczynki w silną i zdeterminowaną dziewczynę, dzięki czemu staje się dla swoich przyjaciół oraz brata prawdziwym wsparciem - 6/10.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane