Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
 • Emitowane

 • Nowe/Update

 • Noumin Kanren no Skill bakka Agetetara Nazeka Tsuyoku Natta. 04 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  GDrive  PL do 1080p
  Cda.pl   PL do 1080p
  Netu.tv PL do 720p
  Sibnet.ru PL do 720p
  Myvi.ru PL do 720p
  Doodstream  PL do 1080p
  Mp4upload EN do 720p
  Multi EN do 720p
  Streamsb EN do 720p
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  4
  Autor napisów: 

  OrfeuszSubs

 • Ludolf pisze:

  Wydaje mi się, że nieciekawe LN nie dostają możliwości adaptacji jako animu. Więc tutaj musiało coś nie pyknąć produkcji. Sama seria nie jest zła, jednak jak dla mnie za mało tu dramy, suspensu i akcji. Gdyby poszli li tylko w to, że bohater jest rolnikiem i uprawia swoje ziemie, ma znajomych, zawozi produkty do miasta etc, i czasem (!) popada w kłopoty z bestiami czy demonami, z których ratują go jacyś zaprzyjaźnieni łowcy przygód, to wyszedł by fajny slow life. Coś w stylu “Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita”.
  Ale ponoć zapowiadają powstanie serii o facecie, który zginął w wypadku i odrodził się jako maszyna vendingowa w lochu. Ciekaw jestem, które z tych dwóch animu będzie nudniejsze.

  • No lipton z tego wyszedł jak diabli. Poza tym fakt, że w gildii – poszukiwacze przygód nie wiedzą jak wygląda księżniczka z tego kraju? I to zaraz po tym jak organizowała schron dla ludności? Litości…

   • No niby ma jakąś biżuterie czy coś, która jest zaklęta, żeby jej nie poznali, ale w takim razie jak dla nich ona wygląda skoro nawet nie mówili, że nawet jest podobna do księżniczki czy coś takiego? Jak dla mnie ta seria to dopychacz do oglądania do bardzo kiepskiego sezonu nie wliczając kontynuacji, a nawet wliczając ten sezon to nie jest żadna rewelka, a nawet poniżej średniej. Pozostaje czekać jeszcze 2 miesiące i liczyć, że następny sezon będzie o wiele lepszy, chociaż nie wiem czy da się zrobić gorszy od tego.

   • Jak na razie taki kilka razy za dużo zaparzony lipton- pijesz i niby czujesz że to herbata ale w szklance już jest tylko jasnożółtawa woda. I nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. Fabuła… nie jest tragiczna. [spoiler] Na pewno w każdym razie lepsza niż ten wannabe-hentai z kupowaniem dziewczyn od handlarza niewolników, boże to był kloc. [/spoiler] Możnaby z tego ulepić coś naprawdę ciekawego, niech tu przykładem będzie Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party o Oidasareta node. Powiedziałbym nawet, że dość nietuzinkowa i podwaliny są, bo MC usilnie NIE CHCE być megakoksem bohaterem, ale… no właśnie. Coś jest w realizacji tego tytułu nie tak, że nawet ciekawą fabułę potrafi zmienić w snoozefest. Może to takie umowne pokazywanie wszystkiego? Kilkusekundowa scenka dźgnięcia, potem kolejne kilka sekund jak wygodnie znikąd pojawia się smok, potem znowu kilka sekund ten zły prowadzi jakiś bezwartościowy monolog, potem znowu kilka sekund nie-walki, kolejne kilka sekund walki… tu jest chyba poważny problem z pacingiem i naprawdę nie myślałem, że to kiedyś powiem, ale znane z DBZ powerupowanie się bohaterów trwające czasem z 5 przegadanych w cholerę odcinków było ciekawsze i lepiej zrealizowane jako całość.

 • >