Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

number24

number24: Natsusa Yuzuki jest bardzo utalentowanym sportowcem, oczekiwano, że zostanie asem uniwersyteckiej drużyny rugby i turnieju Kansai. Jednak z powodu szeregu niefortunnych okoliczności nie może już grać. Historia będzie również podążać za historiami innych studentów uniwersytetu związanych z rugby: Ibuki Ueoka, senpai, który opuścił zespół; Yasunari Tsuru, kohai, który nie znosi Natsusy; Yū Mashiro, kohai, który wręcz przeciwnie podziwia Natsusę; Seiichirō Shingyō, przyjaciela Natsusy z dzieciństwa.

Zwiastun:

Miejsce: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

7/10 - dużo testosteronu i mięśni (tak w skrócie). Poza dwiema dziewczynami (chyba) w drugim odcinku, które mówiły po jednym zdaniu w tej serii są sami faceci. W dodatku wszyscy olśniewająco piękni i umięśnieni. Przez jedno AMV myślałam, że jest to yaoi ale nie - nie jest. Za to dostajemy całkiem fajną sportówkę o rugby, z naprawdę fajnymi postaciami i śliczną kreską. Całość jednak nie zachwyca. Luźna, momentami nawet zabawna seria, którą można obejrzeć w przerwie pomiędzy innymi. Pomimo, że nie jest to Bl, to jednak yaoistki/yaoiści (w tym po części ja) mogą się tutaj bez problemu doszukać pewnych sytuacji (co prawda to prawda - nie oczywistych sytuacji, ale "poshipować" sobie zawsze można). Odcinek 10.5 to zwykłe podsumowanie tego, co działo się w poprzednich dziesięciu odcinkach. Jest to taka powiedziałabym, że "pauza", ponieważ po nim zaczyna się najważniejszy w tej serii mecz, który dość mocno trzyma w napięciu. Yuu to zdecydowanie moja ulubiona postać - jest mega uroczy :') Design Natsusy, jak i jego charakter również przypadł mi do gustu. Całościowo seria nie jest zła. Ma swoje dobre jak i słabe strony. Nie pozostawia to jednak faktu, że nie jest niczym wybitnym i są lepsze sportówki. Mimo wszystko jednak, przyjemnie się oglądało poczynania naszej drużyny rygby uniwersytetu Doushisha.

0 0

Cóż, zabawne to było, całkiem git, fajne postacie jednak całość jakoś nie zachwyca...Takie 7 no może 8 na 10 ...

0 0

Jakże sportówki mnie ostanio intrygują i mocno zainteresowały to dam temu szanse - chociaż nie wydaje mi się to nadprzeciętnym tytułem.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?