Occultic;Nine

Historia z gatunku „paranormal science” opowiada o dziewięciu osobach mających specyficzne osobowości, związanych z blogiem prowadzonym przez licealistę nazwiskiem Yuuta Gamon. Wydarzające się wokół nich dziwne rzeczy zaczynają stopniowo układać się w obraz czegoś, co może zmienić zdroworozsądkowe pojmowanie świata.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2016
Czas trwania: 
13x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (26)

0 0

Anime bardzo dobre. Do 3-4 odcinka pojawia się dużo niewiadomych ale na szczęście później wszystko nabiera kolorów. Postacie bardzo fajnie wykreowane fabuła też niczego sobie jednak to zakończenie podpisze się pod innymi słabe gdyby nie ono seria była by no prawie perfekcyjna :P Mocna 8 się należy :)

Słabe zakończenie , ale anime samo w sobie polecam.

Zepsuli zakończenie, średnie to za dużo powiedziane. Cała seria była całkiem ok, chociaż niektóre postacie były mocno przesadzone. Ciężko było mi się przywiązać do jakichkolwiek postaci, a niektóre wątki dałoby się lepiej rozwinąć. Końcowa ocena 6.5/10, aczkolwiek seria jak najbardziej warta polecenia.

1 0

Jezuuu takie mocne 9\10. nie głupie ,kreska ładna fabuła świetna . ALE jak mogli to tak skończyć :( OVA by sie przydała :)

8/10 ----- Naprawdę niesamowite anime. Chociaż na początku można się trochę pogubić i nie rozumieć sytuacji do której zostaliśmy wrzuceni. Akcja wraz z fabułą szybko pędzi do przodu przez co widz się nie nudzi, jednak mimo wszystko się gubi. Jednak mniej więcej w połowie sezonu nagle zaczynają nam powoli wyjaśniać kilka spraw, przez co zaczynamy odnajdywać się w sytuacji. Anime przez cały czas jest strasznie tajemnicze i do samego końca trzyma w napięciu, a do tego prawie co chwile zaskakiwało czymś. To mi się bardzo podobało. Jednak minusem jest to, że za szybko mówili. Nie nadążałem z czytaniem tekstu i musiałem prawie co chwilę pauzować. Z jednego jestem strasznie niezadowolony. Co to miało być zakończenie się pytam. Po takiej świetnej serii ze świetnymi bohaterami, ze świetną fabułą dali takie beznadziejne zakończenie. To niestety im nie wyszło. Spodziewałem się o wiele lepszego. Jednym słowem warto było obejrzeć. -----

0 0
@乙モ尺ロ

Ale to jeszcze trwa...

@plow-qe

----- Zakończone. Ostatni odcinek był ponad tydzień temu. Coś koło tego.-----

0 0
@乙モ尺ロ

To czemu jest napisane "Czas trwania: 13x24min"?

Zakochałem się w tym anime wiem że pierwszy odcinek jest bardzo dynamiczny ale następne odcinki są spokojniejsze :)

Więc anime całkiem spoko ale wg. mnie : Za szybko mówią i ta cała Ryoka ma cycki jak krowa xD (nie no serio)

0 0

Świetne.

Poczekam na więcej odcinków i za jednym zamachem :D mam nadzieję że będzie ciekawe

0 0

Zapowiada się naprawdę ciekawa fabuła. :)

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?