FLCL

FLCL studia GAINAX to jedno z najbardziej surrealistycznych i zwariowanych anime. Spokojne, wręcz apatyczne życie pewnego nastolatka przewraca się do góry nogami gdy pewnego dnia zostaje uderzony… elektryczną gitarą w głowę przez dziewczynę na starym skuterze. Po tym zdarzeniu na jego czole pojawia się dziwny podłużny guz. Ta sama dziewczyna jak się później okazuje zostaje gosposią w jego domu. A to dopiero początek, gdyż z głowy Naoty (bo tak nazywa się główny bohater) zaczynają wychodzić futurystyczne roboty, które wcale nie mają pokojowych zamiarów. Czy ma z tym coś wspólnego fabryka w kształcie żelazka górująca nad miasteczkiem? Kim jest tajemnicza dziewczyna z gitarą? Co jeszcze wyjdzie z głowy Naoty? Tutaj odpowiedzi nie zawsze są oczywiste.

 

Miejsce: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2000
Czas trwania: 
6x25 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

YYY......... Nie wiem co napisać po tym co obejrzałem .................... .

Nie jestem pewien co ja właśnie obejrzałem za dziwo, ale podobało mi się. Zrobić coś co ma sens w swojej bezsensowności jest sztuką.

0 0

Oo... Okres dorastania... Coś fajnego :D Szkoda, że taki stary dziad już jestem... :(

0 0

Szczerze powiem, że nie wiem co napisać... Może nie zrozumiałem czego miałem zrozumieć, może jak kiedyś jeszcze raz obejrzę to zrozumiem. Anime przyjemne, ale cholernie zagmatwane. Można znaleźć wiele smaczków i nawiązań. Póki co zostawiam bez oceny, ale zdecydowanie mogę polecić ;)

Seria, której nie da się porównać do żadnej innej. Jedyna parodia, którą moge nazwać epicką i jedyna przy której zamgliły mi się oczy. Anime w którym mało co jest oczywiste, a niektóre wątki na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bez sensu. Tu zaburzenia emocjonalne przeplatają się z humorem absurdu. Seria, po której obejrzeniu nie da się zapomnieć

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane