Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Okashi na Tensei

  Pastry Mille Morteln, lat 9, jest zarówno spadkobiercą swojego ojca, jak i reinkarnacją niespełnionego cukiernika. Choć marzy o krainie wypełnionej słodkimi smakołykami, to najpierw czeka go wiele zadań! Od nauki walki, przez kontrolowanie swoich nowych magicznych talentów i robienie wszystkiego, co w jego mocy, by bronić swojej wioski przed bandytami, a przecież jedyne, czego naprawdę pragnie, to upiec idealną szarlotkę… Cukiernik Mille Morteln ma przed sobą nie lada zadanie w Słodkiej Reinkarnacji. anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 x 23 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  @Fis Świetnie napisane. Dokładnie o tym samym myślę. Jakby ktoś zrobił wspaniały tort, tylko zapomniał dodać cukru. Jesz raczej dlatego, że jest ładny, a nie dlatego, że jest smaczny.

  1 0

  Ciężko to anime ocenić. Zwyczajnie nie ma czego. Każdy wątek jak cukiernictwo czy motywy reinkarnacji głównego bohatera są poruszane 2-3 razy na każde 5 odcinków. Nawet po zakończeniu, pozostaje uczucie jakby nigdy to anime się nie rozpoczęło. Pomniejsze historie zostały natychmiastowo zamknięte, a główny bohater nie ma żadnego celu do którego dąży oprócz bardzo ogólnego "marzenia o kraju słodyczy". Ostatni odcinek to nawet nie zakończenie, a w tym samym czasie nie ma czego kontynuować w możliwym następnym sezonie. Brakuje czegokolwiek co mogłoby zainteresować, nawet beznadziejny romans który ciągnąłby się przez całe anime - ale tutaj po prostu wszystko jest rozwiązane w ciągu 3-4 odcinków. Niby nie ma nic okropnego co mogłoby zniechęcić do oglądania ale też brak czegoś co mogłoby zachęcić do przebrnięcia przez 12 odcinków... Jakieś 4.5/10 Słodycz bez smaku i pozostawia tylko spragnionym czegoś lepszego.

  0 0

  Kolejny isekai, kolejny raz robiony taśmowo. Co prawda serię nawet przyjemnie się ogląda, ale nie ma tutaj absolutnie nic co wyróżniałoby ją na tle setek innych produkcji w tym gatunku. Zaczynam się zastanawiać czy takie tytuły - na jeden seans - są naprawdę na tyle popularne by na siebie zarobić? Pytanie wydaje się o tyle zasadne, że co sezon jest co najmniej kilka takich produkcji, o których po seansie zapominamy, a jeśli jakimś cudem po latach dostaną drugi sezon, to większość ludzi jest w szoku, że w ogóle się na taki krok zdecydowano. Ciekawe. Ode mnie 5/10. Można obejrzeć, jeśli ktoś już zupełnie nie ma na czym oka zawiesić.

  0 0

  przyjemnie się ogląda na te 4 odcinki jak na razie nie odczułem zawodu.

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL