Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Okashi na Tensei 08 PL

  Poprzedni odcinekNastępny odcinek
  Cda PL
  Sibnet PL
  Myvi PL
  Dood PL
  Voe PL
  Supervideo PL
  Multi-server EN
  Tytuł serii anime: 
  Numer odcinka: 
  8
  Autor napisów: 

  Tłumaczenie: Sohuś

  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  1 0

  ten ojciec czasami ma ujemną inteligencje jak można doprowadzić do takiego nieporozumienia

  2 0

  @ClaenadFlethiel Jak się tak zastanowić, to faktycznie, toż to przecież kolejny Isekai tego typu. Co do Hrabiny, też tak myślę.

  1 0

  @Mangas Osobiście wydaje mi się, że to całe "cukiernictwo" jest tylko słabym make upem próbującym przykryć generycznego isekaia o cudownym dziecku, jakich to już produkcji pokazało się wiele. Ale to na razie początek i możliwe, że coś jeszcze z tego ukręcą. Poza tym, jest jeszcze intryga Kościoła, której na razie nie podjęto się kontynuacji. Kiedy ten klecha coś mamrotał o tym, że zdradzi siłę magiczna Pasa, bo ojciec dał za mało na tacę. Czyli trzeba zacząć czytać LN. P.S. Złod*pna Hrabina chce chyba uśpić Pasa podczas degustacji herbatki i uwięzić go, względnie poda mu afrodyzjak. Ostatecznie oskarży go o coś i zechce "satysfakcji".

  1 0

  Nie zajęło mu dużo czasu zamienienie suchego pustkowia w dobrze nawodnioną wioskę. Tylko jako cukiernik coś tych słodyczy nie tworzy, a zamiast tego coraz bardziej miesza się do polityki i dworskich intryg. Niby coś tam narzeka, ale nic z tego nie wynika. Czyżby twórcy po macoszemu potraktowali wątek który miał być przewodnim? Tak to wygląda...