Onegai Teacher

Fabuła osnuta jest wokół postaci Keia Kusanagiego. Jest to, zdawałoby się, typowy nastoletni uczeń liceum, położonego w jakimś prowincjonalnym miasteczku (już choćby z tego powodu seria jest warta uwagi – to pierwsze znane mi anime, osadzone w teraźniejszości, którego akcja nie toczy się w Tokio). Pewnej nocy jest świadkiem lądowania statku kosmicznego w pobliskim jeziorze. Jak każdy zdrowo myślący człowiek, natychmiast ucieka z miejsca zdarzenia. Nie jest to jednak ostatnie niezwykłe doświadczenie w jego życiu. Następnego dnia w szkole okazuje się, że na miejsce jego dawnej nauczycielki przyszła nowa osoba. Jak łatwo zgadnąć, jest to urocza pasażerka wiadomego statku kosmicznego. Kosmitka ma raczej przyjazne zamiary, o czym próbuje na osobności przekonać naszego bohatera…

 

Miejsce: 
Inne: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2002
Czas trwania: 
12x23min
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (14)

Historia całkiem, całkiem. Może za szybko doszło do związku pani "nauczyciel" (jak to główny bohater uwielbiał mawiać) i głównego bohatera, ale nie przeszkadzało to w dalszym oglądaniu serii. Mimo, że nie jestem amatorem tego typu związków, wątek romansu jak najbardziej na plus. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić do obrazu 4:3 oraz kreski, ale po niedługim czasie się przyzwyczaiłem. Jeśli miałbym się czegoś czepiać to chyba tylko krótkiego wątku z rodziną z kosmosu oraz szybkiego przypomnienia sobie wszystkiego przez bohatera (ale w zasadzie, nigdy nie przekonuje mnie taki wątek. OVA był smieszny i był prawdziwym dodatkiem który chętnie się obejrzało. Ogólnie trafiłem na tą serie z przypadku, już sam nie wiem, skądś odkopałem "Ano Natsu de Matteru" i dowiedziałem się, że to jakby pierwszy sezon, zostało mi jeszcze Onegai Twins, puki co wygląda na ciekawe (3 odcinek). Ogólnie 7/10, historia w sam raz na smutne momenty.

0 0

Świetne anime :)

To jest jedno z moich ulubionych anime, praktycznie już chyba z 15 razy je obejrzałem.

0 0

Dla tych rozżalonych z powodu zakończenia tego anime, polecam Onegai Twins. Można tam zobaczyć parę postaci z Onegai Teacher, :)

0 0

Świetne anime mam nadzieje że będzie 2 sezon:) Wielkie dzięki dla tłumacza i korektora.

Czekaj, czy tytuł nie powinien brzmieć "Onegai sensei" lub "please teacher" jak juz po angielsku?

0 0
@Kojou_Akatsuki

Hmm na MAL'u jest "Onegai☆Teacher" tylko zrezygonwaliśmy z gwiazdki.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Witaj na naszej stronie

Niestety AdBlock może mieć zły wpływ na wyświetlanie zawartości tej witryny. Proszę, dezaktywuj go.

Wyjdź