Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Onii-chan wa Oshimai!

  Oyama Mahiro był zwykłym, uwielbiającym gry erotyczne facetem… dopóki pewnego ranka nie obudził się jako kobieta! Okazało się, że jego młodsza siostra, szalona naukowiec, Mihari wypróbowała na nim jeden ze swoich nowych wynalazków… z katastrofalnym skutkiem, jeśli chodzi o Mahiro! Ale Mihari jest równie zdeterminowana, by go badać, jak on sam jest zdeterminowany, by wrócić do swojego zamkniętego, rozrywkowego życia, a jedno jest pewne… od tej pory życie stanie się o wiele dziwniejsze!

  Zwiastun:

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12×24 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  1 0

  Spodziewałem się raczej głupiej komedii, a dostałem raczej... życie codzienne. Seria miała na siebie pomysł, niestety o niczym więcej nie jest. Po 12 odcinkach, nie jestem w stanie przypomnieć sobie nic konkretnego, były urodziny, był wypad do sklepu, były walentynki, był wypad do gorących źródeł... ale wszystkie te wątki były tak skrajne... bezpieczne. Słodkie dziewczyny robiły słodkie rzeczy, oraz nasz protagonista, zamieniony w dziewczynę też robi uroczę rzeczy samemu będąc uroczy, no i nic więcej. Fakt, jest tu ta simpsonowa golizna (czyli wszystko co intymne zasłanianie ułożeniem przedmiotów czy kamery, może to przeszkadzać podczas oglądania, szczególnie, że widać, że niebyły one dawane z powodów komediowych, co może odrzucić i ja też się bałem na co sobie seria pozwoli. Seria do obejrzenia pomiędzy czymś, nic tu nie zapada w pamięć, relacje są przesłodzone przez co totalnie nie ludzkie, tak samo osobowości bohaterów, nie licząc protaga prawie wyprute z wad, a jeśli są to są sprzedane jako urocze coś. Tylko na początku główny bohater ma problemy czy to z powodu swego piwniczenia, zmiany płci czy nawet wieku, co było fajnym komediowym motywem, ale i on po pewnym czasie znika po za ostatnim odcinkiem, gdzie musiał zażyć specyfik na zmianę płci by się nie spalić, a po za tym nawet mu się spodobało bujanie z koleżankami. Mogło być lepiej, jest nudnawo i z nie potrzebną golizną, nie wiem co autorka myślała ale coś z pogranicza samouwielbienia własnej płci oraz utworzenia sobie przytulnego kącika z tęczą... Kreska niby prosta, ale miała świetną animacje, muzyka ujdzie ale nic nie wpadło mi w ucho. Seria jest słodka i nudna, na pewno znajdzie sobie fanów, ale ja obejrzałem tylko dzięki temu, że seans nie był wymagający a odcinek wpadał raz na tydzień... 5/10 bo mimo wszystko, oglądało się przyjemnie.

  1 0

  Wbrew pierwszemu wrażeniu seria nie jest przepełniona ecchi. To całkiem pocieszna wariacja na temat "resocjalizacji starszego brata". Pomimo dziecinnego wyglądu postaci, niektóre z nich są starsze niż się wydaje. Oglądało się to nieźle, choć to serial na raz. Nie ma w sobie nic co przyciągałoby do ponownego obejrzenia. 6/10.

  1 0

  miałem beke na pierwszym odcinku anime dobrze sie ogląda

  0 6

  5 minut nie wytrzymałem i wywaliłem, ja pi@rdole jeszcze to na dysk pobrałem...

  4 1
  @Karol

  współczuję chujowego gustu

  0 5
  @sano2

  Dziękuje bardzo, jak ci nie przeszkadzają gołe małoletnie to również współczuję

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL