Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages
 • Emitowane

 • Nowe/Update

 • One Piece

  Minęło już ponad 20 lat od egzekucji największego z piratów, Gold Rogera, lecz pamięć o jego czynach pozostaje wiecznie żywa. Coraz to nowi śmiałkowie próbują zmierzyć się z legendą i odnaleźć One Piece – tajemniczy skarb słynnego poprzednika. Wśród nich jest Monkey D. Luffy, wyszczerzony od ucha do ucha nastolatek w słomkowym kapeluszu, oznajmiający każdemu, kto się napatoczy, że zostanie Królem Piratów. Godna podziwu wiara w siebie, prawda? Problem polega na tym, że chłopak nie ma statku ani załogi, nie zna się na nawigacji, a znalazłszy się w wodzie idzie na dno jak kłoda. I ktoś taki miałby sobie poradzić na najbardziej nieprzewidywalnym z mórz świata i zostać następcą wielkiego Gold Rogera? Albo jest zupełnym debilem (co właściwie nie jest dalekie od prawdy), albo też wszystko jest możliwe. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi wielka przygoda.
  Powoli wokół Luffy’ego zbiera się garstka zapaleńców, dzielących z nim wiarę w marzenia i przyjaźń. Coraz bardziej wzrasta cena za ich głowy, coraz więcej wrogów pragnie ich dopaść. Ale oni, nie bacząc na niebezpieczeństwa, ciągle płyną ku swojemu celowi?

  Zwiastun:

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 
  Widownia: 

  Rok wydania: 

  1999

  Czas trwania: 

  24min x ???
 • Zacznę od jedynej wady, anime strasznie przeciąga różne wątki, szczególnie gdzieś od połowy. Antagoniści, którzy w mandze byli słabi, przez to przeciąganie w anime wydawali się silni, dodatkowo niektóre dodane przez anime sceny psują One piece, ale mimo tego, anime jest świetne. Postacie 10/10 jedynie ich kochać. Fabuła 10/10 bez dwóch zdań. Wszystko jest ze sobą połączone, to jedna i spójna historia z wieloma ciekawymi wątkami, szczególnie lubię temat pustego wieku i teorii na jego temat. Trzeba trochę czasu, aby się do tego przekonać, dla mnie moment, w którym powiedziałam “to jest jednak dobre” nastąpił w 37 odcinku, ale wiem, że niektórzy potrzebują obejrzeć więcej, a niektórzy przekonali się do tego wcześniej w arcu Baratie, to już zależy od osoby, ale warto dać temu szanse, a jak się wciągniecie to nawet nie zauważycie jak szybko zleci, zanim dotrzecie do najnowszych odcinków. Mi obejrzenie 1007 odcinków zajęło jedynie 64 dni.

  • Daj mu szanse, nie powinieneś go porzucać już po 10 odcinkach, ja jestem na 242 i jest super, grafika na początku trochę dobija ale gdy obejrzysz z jakieś 25 odcinków to się przyzwyczaisz, dużo momentów może być nudnych dla niektórych ale nie powinieneś porzucać już po 10

  • Serio? Postacie 10/10 Fabuła, co prawda anime sporo przedłuża różne wątki, ale 10/10. Grafika czasami jest dobra, czasami słabsza, a muzyka, to w sumie się nie wsłuchiwałam. Tak czy inaczej anime świetne, są tam wszystkie wątki, od walk, zdrad, niewolnictwa, rasizmu, miłości, smutnych lub śmiesznych momentów i oczywiście tajemnice związane głównie z pustym wiekiem i przywódcami światowego rządu. Mandze daje 10/10, niestety ponieważ anime przedłuża wiele wątków, szczególnie w nowszych odcinkach to daje 9/10.

 • Osobiście kocham to anime. Nie ma się tu do czego przyczepić, wszystko jest wspaniałe. Dużo emicji, śmiesznych scen, ale też takie, które do łez potrafią doprowadzić. Normalnie cudo. Na początku nie do końca chciałam to oglądać, no wiecie 900 każdy po ok. 23 minutach no to trochę czasui to zabrało, ale szczerze mogę powiedzieć że nie był to czas zmarnowany. Każdemu kto lubię podróże, akcje, szalone postacie szczególnie polecam to anime. Mogę dać tu spokojnie 10/10 bez namysłu.

 • Powiem tak.
  Jak dla mnie każdy arc w one piece jest dobry.
  Antagoniści jeden wielki cud (Doflamingo❤)
  Openingi jeden wielki majstersztyk.
  Postacie są naprawdę dobrze zrobione,każdy z nich ma inną historie.
  Może i jest długie,ale jak dla mnie,to się przyjemnie ogląda to cudo.
  Polecam z całego serduszka

 • hej hej xd bo zgłupiałam wielka bitwa z BIGMAMĄ i od 2 odcinków są na statku są w okrojonym składzie , gdzie jest reszta kompanów ? Roronoa Zoro, Usopp , Nico Robin, Franky ? normalnie ta bitwa , wojna zwał jak zwał tyle trwała , że nie pamiętam co z resztą towarzyszy .[spoiler][/spoiler]

 • hej hej xd bo zgłupiałam wielka bitwa z BIGMAMĄ i od 2 odcinków są na statku są w okrojonym składzie , gdzie jest reszta kompanów ? Roronoa Zoro, Usopp , Nico Robin, Franky ? normalnie ta bitwa , wojna zwał jak zwał tyle trwała , że nie pamiętam co z resztą towarzyszy .

 • Powiem tak pierwsze 300odcinków to będzie dla ciebie męczarnia jeżeli nigdy nie oglądałeś podobnej kreski, potem tylko powiecie : KAIDO TO ZIOMAL

 • One Piece to moje ulubione Anime 🙂 Oglądam od 1 odc z roku 1999 aż do teraz i mi się nie znudziło. Jest to Anime jak i Manga ,które poruszają. Warto obejrzeć od początku i zrozumieć fabułę, która jest baaardzo rozbudowana 😀
  Poza tym grafika, która niegdyś mnie odrzucała stała się moją ulubioną 😀
  Polecam 😀

 • >