Ore Monogatari!! 24 PL HD

Poprzedni odcinek
Openload Player
Google Player
VShare Player
Openload Player

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
24
Autor napisów: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

Ewidentnie jedno z najlepszych oglądanych przeze mnie anime. Na równo z Chuunibyou!

0 0

Cóż, aż szkoda, nie mogę uwierzyć, że to koniec... Smutno mi się zrobiło jak myślę, że to koniec ,, moich'' przygód z Yamato, Takeo, Suną i innymi postaciami z tego anime. Ale powiem, że czas spedzony przy tym anime, był świetnym czasem, którego w ogóle nie żałuję. :) Na pewno tu jeszcze wrócę!

2 0

Ale mi serce biło od dwóch odcinków...osz kuchwa :0

3 0

Miałem właśnie okazję obejrzeć rewelacyjne - pełne komedii i prozy życia - Anime, gdzie przedstawiony jest rozwój związku bohaterów, w przeciwieństwie do wielu innych serii, gdzie główne postacie wyznają sobie miłość dopiero pod koniec. Przez te 24 odcinki uśmiałem się co nie miara. Od dawna nie widziałem lepszej komedii (dla spragnionych uśmiania się po pachy polecam Baka to Test to Shoukanjuu). Ore Monogatari jest wzruszające, ciekawie przedstawione i należy dać tej serii szansę. Z początku odstraszało mnie w tym Anime wiele rzeczy (chociażby oczy Rinko i usta Takeo), jednakże cieszę się, że dałem temu utworowi szansę :)

2 0

Alliric gratulacje, wytrwania do samego końca, tłumaczenia tej serii. To Anime trzymało do końca... Lecz ostatni odcinek był na tyle poważny co śmieszny, czyli w granicach. Jednak okazało się Suna bez swojej sympatii, Takeo x Rinko razem A ten cukiernik zrozumiał odpowiedz Yamato i prowadzi swoje wyroby i sprzedają się... No szkoda, że drugiej serii nie zrobią, bo wiadomo zapyta z czego..? Nie ma co dalej kontynuować... Ale jak przyjemnie się ogląda, to szkoda jest jak się już kończy... Postanowiłem napisać komentarz i tak to zrobiłem. Podziękowania z mojej strony dla uploader'ow, alliric jak najbardziej, która podjęła się kontynuowania tłumaczenia i wytrwała do samego końca. Dziękuję i polecam innym ta serię, jeśli klimaty są wasze takie...

@Akiro

Zgadzam się z kolegą wyżej, świetna seria i polecam :)

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?