Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo 02 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Clip  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Very  PL do 1080p
Cloud  PL do 1080p
Bez reklam  PL do 1080p
Very  EN do 1080p
Vidlox    EN do 720p
Clip  EN do 720p
Cloud  EN do 1080p

Zgłoś błąd!

Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
2
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (13)

0 0

Ja pier... Ale młyn się zrobił jasny gwint ;D

0 0

Ale ta podstępna okularnica namieszała, a biorąc pod uwagę opening to zapewne jej plan się powiedzie. Mała dziadyga narobi zamieszania i będzie dzięki temu niewątpliwie ciekawie (i na 100% nie raz jeszcze ujrzymy ławkę xd)

0 0

Stwierdzam że ta okularnica jest zajebista, przez nią stacił wszystko i ona pewnie się ,,zakumpluje'' z głównym bochateram by poóc mu to wszystko naprawić i jednocześnie się do siebie zbliżą. Ciekawe czy to wszystko zaplanowała.. Ale i tak będzie moją ulubioną postacią w tym anime tak samo jak główny bochater.

0 0

Chwila. Co tu się dzieje?

0 0

niezły bigos się zrobił...

0 0

Kurde, nie dość, że fabularnie jest genialnie to i dowcipami potrafią rozłożyć na łopatki. Hipotez odnośnie dalszej fabuły mam chyba ze cztery... Oj ciekawie, ciekawie. Nic tylko czekać na kontynuacje.

3 0

W piekle jest specjalne miejsce, stoi tam ławka...

0 0
@Endrju

Trafiło mu sie życie w oku cyklonu :P

0 0

3 odcinku bedze zwrot o 180 stopni a później pojawia się kolejne panny

0 0

Czekam na następne !!!

1 0

Warto zauważyć, że sceny z dziewczynami wyglądają tu jak kopiuj - wklej, są dość schematyczne. Akcja jest jednak szybsza, w porównaniu z resztą, japońskich matrymonialek, przypomina mi chińskiego Aishen Qiaokel - inga. A wy? Jaki będzie dalszy ciąg fabuły według was?

0 0

A po mojemu będzie tak: Sumireko oczywiście nie wyrzeknie się Joro, ten będzie się wykręcał, obaj zostają rywalami, z czego Joro z okoliczności, a Sun - z uczucia, a obie dziewczyny raczej nie popuszczą gł. bohaterowi. Sun pokonuje Joro, ten zostaje sam na placu boju, a rękę jako pierwsza wyciąga do niego osanajima, zaś Sumireko, widząc, co się święci, przechodzi w tryb yandere. Dobrze kombinuję?

1 1

Koniec jest bardzo ciekawy, obie dziewczyny obróciły się przeciwko Joro. Jeśli doszłoby w następnym odcinku do pełnego wyjaśnienia sytuacji, to to anime miałoby osiem odcinków. Czwarty, w którym Joro (lub Sun) pozostaje z Sumireko, a piąty - o losach bohatera, który pozostał na placu boju, szósty o randce Joro lub Suna z osanajimą, siódmy - z przewodniczącą, ósmy - wybór i wyznanie uczucia. Niestety, najpewniej przeciągną znowu kilka wątków jak guma w majtach.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?