Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei shiteshimatta…

Po tym, jak pewnego dnia Katarina, córka Hrabi Claes, uderzyła się w głowę, nagle przypomniała sobie wszystkie wspomnienia z poprzedniego życia, które wiodła jako nastoletnia Japonka. Tuż przed jej przedwczesną śmiercią dziewczyna przypomina sobie jak grała w pewną grę, a dokładniej w otome (podgatunek Visual Novel, skupiająca się tylko na romansie) … gra wygląda dokładnie tak jak świat, w którym dziewczyna żyje teraz!
Katariną Claes jest protagonistką gry otome, która znając wszystkie możliwe zakończenia gry, zdaje sobie sprawę, że każda możliwa trasa kończy się zamordowaniem lub wygnaniem dziewczyny! Aby uniknąć tragicznego zakończenia jej przygody, Katarina musi wykorzystać swoją wiedzę na temat gry oraz użyć różnych podstępów. Wszystko musi zacząć od zerwania zaangażowanych zaręczyn z księciem…

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (5)

0 0

bardzo fajna, milutka, pozytywna komedyjka, coś innego, bo niby tak jak gra, ale główna bohaterka to nie protagonistka, tylko postać poboczna i to jeszcze taka, która oryginalnie była zła, polecam cieplutko ;)

0 0

Jestem zadowolony z tego anime, nie szkoda mi wydanego czasu na oglądanie :)

0 0

pocieszna produkcja na luzie, nie wiem dlaczego ale zawsze czekałem na odcinek... daje mocne 7/10

1 0

Fun fact: Fani ze względu na poziom inteligencji głównej bohaterki nadali jej oficjalny pseudonim ,,Bakarina". Wpiszcie to w wyszukiwarce i zobaczycie co wyskoczy. ;)

1 0

Nareszcie!!! Najlepsza (najciekawsza) wersja motywu reinkarnacji złoczyńcy w grze otome jaką znam. Powody dlaczego tak uważam: - Główna bohaterka jest... idiotką. Autentycznie. Oglądanie jak interpretuje zachowania swoich towarzyszy, ma problemy z utrzymaniem manier oraz dosyć ,,opacznie" zrozumiała jedność ze swoim żywiołem przywołuje banana na twarzy. - Pomimo niskiej inteligencji jest niezwykle ciepła sympatyczna. Typowy typ: najpierw myśli a potem zadaje pytania. Przyjemnie się ją ogląda. - To anime nie posiada oklepanego już cliche gdzie jest odwrócenie sytuacji i to główna bohaterka jest wyrachowanym złoczyńcą, spaczonym do szpiku kości. To jest poza kowalem i yandere capture flag moja ulubiona manga z tego gatunku.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?