Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu: Fabuła opowiada o Leonie, chłopcu zmuszonym przez swoją siostrę do przejścia symulatora randkowego, gry typu „pay-to-win”, w której kryje się szlachetność, magia, a nawet zaawansowana technologia, ale kobiety mają więcej władzy niż mężczyźni.
Wyczerpany intensywną grą Leon spadł ze schodów i odrodził się w świecie gry.
Znając grę jak własną kieszeń, wie dokładnie, gdzie znaleźć zaawansowaną technologię porzuconą w wojnie między magami a technikami.
Oto historia o pospolitym baronie, poniżającym ważniejszych od siebie arystokratów, w niespotykanym tempie awansuje wśród szlachty, a nawet spotyka dwie dziewczyny, które postanowił chronić.

Zwiastun:

Miejsce: 
Inne: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

1 0

Nadspodziewanie udana produkcja. Mimo, że tego typu serii wychodzi ostatnimi czasy dość sporo Sekai wa Mob jest zrealizowane z pomysłem, dzięki czemu mimo zbioru schematów i klisz ogląda się to anime z przyjemnością i niesłabnącym zainteresowaniem, a to od pewnego czasu rzadkość (przynajmniej u mnie). Zasłużone 7/10. Mam nadzieję na kolejny sezon.

0 0

Ciekawe anime, choć od początku widać, że główny zamysł MC nie wypali, choć dalej będzie ku niemu dążyć. Mimo rozczarowań względem akcji nawet ciekawie się oglądało, wielkim plusem jest fakt, że momentamy MC zachowywał się jak anty-bohater. 6/10.

0 0

Miło sie ogladało ciekawe czy będzie 2 sezonik

0 0

Oglądając zapowiedź tego anime nie sądziłam że je wogóle obejrzę. Jednakże miło się zaskoczyłam ponieważ produkcja nie była taka zła a sama fabuła mnie zainteresowała choć nie była jakaś wybitna to mimo wszystko czekałam na kolejne odcinki. Liczę na 2 sezon.

0 0

Bardzo przyjemne :)

2 0

Okładka bardzo zniechęca do tego anime, bo wygląda jak jakiś romans.

0 0

Mi się osobiście bardzo podoba oglądam z moja kochana siostra nie to co ta z tego animesiostra głównego bohatera jest szumowina dziękuje za uwagę życzę dobrego dnia

1 0

Nie spodziewałem się po tym tytule że mnie zainteresuje. Ale przyznam że pomysł fabularny świetny i uważam że tytuł jest wart obejrzenia, bo mnie pozytywnie zaskoczył.

2 0

Zapowiada się na odwrotną wersję "My Next Life as a Villainess"

0 0
@Bledbon

Z tym, że tam protagonistka nie chce być zła, a tutaj on stara się taki być.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane