Ousama Ranking

Bojji jest małym księciem, który urodził się głuchy i słaby. Nie jest w stanie dobyć nawet dziecięcego miecza, ale jako pierworodny syn bardzo się stara i marzy o zostaniu najlepszym królem, jakiego świat widział. Nie jest to jednak łatwe, zwłaszcza, gdy za jego plecami ciągle rozlegają się szepty, że jest „bezwartościowym księciem” i „nie ma szans, że zostanie władcą”.
Pewnego dnia jednak poznaje Kage (cień), który, jak wskazuje jego imię, jest cieniem, w dodatku ocalałym ze zniszczonego już całkowicie klanu zabójców. Nie zajmuje się mordowaniem, ale, aby przeżyć, para się kradzieżą. To właśnie spotkanie początkuje historię dorastania małego księcia i jego nietypowego przyjaciela.

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
23 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Specyficzna kreska, która mnie osobiście wybitnie nie przypadła do gustu. Nie odkryję Ameryki, jeśli napiszę, że trzeba ją po prostu przeboleć. Szczęśliwie nie jest to jedyny aspekt w tym animcu wart wspomnienia, bowiem całokształt nie dość, że sprawia fajne baśniowe wrażenie (ktoś napisał, że kojarzy się trochę z arcydziełami studia Ghibli - i nie jest to przesadzone porównanie - ja także miałem takie właśnie odczucie), to fabularnie wypada bardzo dobrze. Opowieść jest przy tym niezwykle wciągająca i wzruszająca. Historia o małym, niepełnosprawnym (głuchoniemym) chłopcu, który wbrew wszystkim przeciwnościom losu i hordzie ludzi, których jedyną reakcją na małego księcia jest śmiech i pokazywanie palcami, postanawia zostać największym królem jakiego świat widział. Wspaniała historia warta obejrzenia.

0 0

Im dalej w las ty bardzie da się wciągnąć w fabułę. Bardzo mi to przypomina anime z serią Ghibli. Kreska specyficzna, ale ma swój urok. Bojjiego oraz Kage kocha się od początku ❤️

0 0

Dla takich anime pomimo 13 lat ogladania wciaz sledze co wychodzi. Anime roku!

0 0

Nie ma co oceniać po plakacie, kreska fajna i fabuła też zapowiada się niczego sobie... warto było się skusić na pierwszy odcinek

fane aniem

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane