Overlord 2 – 12 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Archive.org  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
12
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Markfos  | Korekta: Inlaru

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (14)

Sebas i tak najlepszy "Wygląda na to, że byłem od niego tylko troszeczkę silniejszy." XD

0 1

@sayurisagi Jak na moje bardziej chodzi o przeciwieństwo. Księżniczka wydaje się być człowiekiem, ale w środku to potwór. Evileye z kolei naprawdę jest potworem, ale zachowuję się jak zwykła dziewczyna.

@Endrju

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek, po czym raz jeszcze przyjrzałam się tej scenie z openingu - ta dziewczyna w białej sukni to jednak nie księżniczka, tak więc nasze przemyślenia okazały się być mylne :(

Przyjemnie się oglądało, ale i tak nie przebija LN . No może oprócz tej ostatniej sceny z Renner :D . Zobaczymy jak wypadną następne odcinki.

ok czyli tera czekać na sezon 3, a ta księzniczka no sorry ale ten *uśmiech* mnie przeraził do kości i nie bd z tego zadowolony jeśli będzie mi się ona śnic po nocach

@Hayioen One nie są siostrami. W anime nie jest to wyjaśnione w porządny sposób, ale Evileye jest wampirzycą mającą ponad 250 lat, znaną jako Niszczyciel Krajów. Kwestia księżniczki jest bardziej skomplikowana. Renner jest po prostu geniuszem (ma anormalnie rozwinięte umiejętności związane z myśleniem) , jednak w przeszłości otaczający ją ludzie postrzegali ją jako dziewczynkę wygadującą niezrozumiałe rzeczy, ponieważ patrzyli oni na wszystko ze swojej perspektywy (byli po prostu głupsi). Z tego powodu Renner była samotna, a to coraz bardziej odbijało się na jej psychice, przestała jeść i ogólnie wszystko zapowiadało, że wkrótce umrze. Nie stało się tak tylko dlatego, że przygarnęła Climba, dzięki któremu wyzdrowiała i „potrafiła obcować ze stworzeniami nieporównywalnie niższego rzędu" (to cytat z książki). Jest nawet w niej napisane, że gdyby go nie znalazła i jakoś przeżyłaby, to „narodziłby się prawdziwy król demonów. Potwór, który potrafiłby postrzegać świat wyłącznie w liczbach i który dla dobra większości okrutnie rozprawiłby się z mniejszością" (to także cytat). Jeśli chodzi o scenę w openingu, to rozumiem ją w ten sposób, że chodzi tu o „mroczną" tajemnicę obydwóch dziewczyn - Evileye jest wampirzycą, zaś księżniczka ... no, sami widzieliście w ostatnich odcinkach.

0 0

Cóż wnioskując po końcówce to już przedostatni odcinek ponieważ był ending ale nie z grafikami tylko z dalej trwającym anime a tak było podczas walki Ainz vs Shalltear z pierwszego sezonu w odcinku 12 zamiast endingu była rozmowa Ainz vs Shalltear

0 0

Dopiero teraz zwróciłem uwage, 02:43, czyżby evileye była siostrą księżniczki? ;D

@Hayioen

No powiem tak że nie jest to możliwe a przynajmniej względem LN gdyż evileye jest starsza około 200 lat od księżniczki ;)

@Hayioen

Zwróciłem uwagę na to kilka odcinków wcześniej xD

1 1

Reakcje Evileye rozłożyły mnie na łopatki.

Boskie <3

3 2

Serio. Serio. SERIOOOO?! 11 odcinek był totalną miazgą, a tutaj... Pozostaje wiele do życzenia. Mimo to, cieszę się, że główny bohater występuje dłużej, niż minutę. Teraz tylko czekać do 13 odcinka, który zapowiada się bardzo, ale to bardzo nieźle. Och boi... No nic. Pozostaje mi tylko czekać.

0 0
@Olivia

Wiesz, istnieje zawsze możliwość że to utną tak jak 1 sezon ;)

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?