Overlord III 04 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
GDrive  PL do 1080p
Archive.org  PL do 1080p
Cda.pl   PL do 1080p
Netu.tv PL do 720p
Sibnet.ru PL do 720p
Myvi.ru PL do 720p
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
4
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Markfos | Korekta: Wilczur

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 1

Cały czas patrze na serie przez pryzmat 2 serii i tego jak bardzo sie na niej zawiodlem, non stop mam z tylu glowy ze moze okazac sie tak zle i nudno jak poprzednio.

2 1

Można mieć ból dupy itp. Ale jest w tym trochę racji. Takie wątki poboczne ogólnie są bardzo ciekawe, ale nie może też ich być za długo. Ja myślę że to właśnie wyrużnia "OverLorda" że posiada tak rozbudowane wątki poboczne. Tyle....... no to teraz czekamy na 5 odc..

1 2

I tak jest lepiej niż w 2 sezonie. 2 sezon obejrzałem 2-3 odcinki odpuściłem do czasu aż skończyli cały sezon, wiec dla mnie jest progres. + wiec jak to mówią "Nie od razu Rzym zbudowali".

O takie coś mi właśnie chodziło, raz główny bohater a raz jakieś poboczne to będzie jeszcze lepsze...chociaż pobocznymi tego nazwać nie mogę :)

3 1

kocham taki ból dupska że akcja do dupy że pół sezonu jaszczurki/wioska. To nie oglądajcie jak się "męczycie" jeez. Polecam novelkę, to ogarniecie temat.

@

Ale wiesz skąd ten ból dupy? Stąd, że ten sezon nie miał być o życiu wioski, tylko o wojnie z Królestwem Re-Estize, podbijaniu świata itd. Jest coś innego niż miało być, więc się nie dziw, że ludziom to nie pasuje.

2 2
@Funakoshi

miał być o życiu wioski, sezony są o tym o czym novelka, 8 tom novelki to właśnie ta wioska...

2 2

No juz nieco lepiej to wygląda. Więcej Ainza, trochę akcji, ale jednak trzeba zauważyć, że to wciąż zapyziała wiocha Carne. Następny odcinek wygląda na to, ztez będzie o niej. Znowu pół sezonu będzie o jakichś marginalnych sprawach. W drugim musieliśmy męczyć się z jaszczurkami, teraz Ainz miał podbijać świat, a okazuje się ze zamiast tego będzie bronił jakiejś wsi. Tez mi Overlord z niego...

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?