Overlord IV

Czwarty sezon Overlord.

 Opis z 1 serii:

W roku 2138, przemysł gier opartych na wirtualnej rzeczywistości przeżywa wielki boom. Popularna gra MMO, Yggdrasil, zostaje pewnego dnia po cichu zamknięta. Jednakże jeden z graczy, Momonga, postanawia się nie wylogowywać. Jego awatar zostaje przekształcony w postać wielkiego szkieletu znanego jako „najpotężniejszy mag świata”. Rzeczywistość gry powoli zaczyna się zmieniać, a postacie niezależne (NPC) otrzymują zdolność odczuwania emocji. Nie mając rodziców, przyjaciół, ani swojego miejsca w społeczeństwie, ten przeciętny młody mężczyzna postanawia zawładnąć rozpościerającym się przed nim, nowym światem, w jaki przekształciła się gra.

Poprzednie sezony: Overlord

Zwiastun:

Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
13×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dobrze się oglądało ale trochę mało akcji sezon bardziej przegadany 7/10 Liczę ze 5 będzie bardziej dynamiczny :P

1 0

Sezon gorszy niż poprzednie 6/10. Słaba oprawa dźwiękowa, kłującew oczy CGI, akcja mało porywająca a fabuła słabo mnie zaangażowała. Do tego creepy zakończenie z księżniczką. Overlorda bardzo lubię, ale tego sezonu nie można polecić.

0 0

Szkoda, że to już koniec. Trzeba czekać na kolejny sezon nr 5

0 0

8/10 jak zwykle dobrze się ogląda

0 0

Dobre :)

0 0

W odróżnieniu od innych sezonów tutaj mocnym akcentem było królestwo magii. Bardzo spodobał mi się pomysł o relacjach pomiędzy królestwem magii, a innymi królestwami, chociaż etap z królestwem krasnoludów nie podobał mi się. Szkoda również, że nie wyjaśnili o co chodziło z tymi ludźmi co wspominali coś o graczach. Ogólnie to był dobry sezon, chociaż wolałbym no game no life 2, a nie overlorda IV ale jak dają to się ogląda 8/10.

0 0

Jak zwykle sezon tej serii miał swoje lepsze i gorsze momenty. W końcu główny wątek przejmowania władzy został popchnięty sporo do przodu. Gorsze były niektóre wątki poboczne dotyczące nowo odkrytych ras, które w późniejszych odcinkach już praktycznie nie zawitały na ekranie (coś w stylu jaszczuroludzi z poprzedniego sezonu). Ogólnie bardzo przyjemnie się to oglądało i z niecierpliwością będę wyczekiwał filmu :3

0 0

Jak zawsze moje ukochane anime 11/10 + serduszko, lecz boli mnie szybkość akcji, oraz to, że nie zapowiada się na piąty sezon gdyż kończy się materiał źródłowy. Trzeba czekać na film i wznowić czytanie LN. Sezon czwarty udowodnił, że jest do Dark Fantasy, a nie jakieś pierdoły. Gorąco polecam.

1 1

Sezon niczego sobie. Ainz pokazuje w nim pazur. Mamy tutaj bezpardonową grę polityczną i sporo brutalności. Naprawdę nieźle.

0 0

Sezon dość ciekawy, wprowadzone dużo informacji o przyszłych rywalach w tym o pierwszym graczu oraz rozwiązany wątek królestwa. Jedyny mankament to wprowadzenie przerwy czasowej między odcinkami którą załatać ma nadchodzący film kinowy.

0 0

czekam na kontynuacje pzdr ;D

4 0

Ktoś się pospieszył. Pierwszy odcinek w lipcu

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane