Panty and Stocking with Garterbelt

Utrzymane w zdecydowanie niejapońskiej stylistyce anime studia GAINAX. Historia nimfomanki Panty i uwielbiającej słodycze Stocking – walczących z duchami nękającymi Daten City aniołków, którym daleko do świętości.

 

Miejsce: 
Rating: 
Rok wydania: 
2010
Czas trwania: 
13x24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 0

Genialne 10/10

1 1

Z pewnością twórcy dobrze się bawili tworząc to "Anime". Wszystko jest zrobione niby tak sobie, ale jakoś jeszcze trzyma się kupy. Nie mam jakiegoś gustu do anime, jednak to już leży na granicy i raczej będę je oglądał w wolnym czasie, a póki co zajmę się innymi anime. Chyba nie wytrzymałbym oglądać 3 odcinki pod rząd, ale może znajdzie się jakiś śmiałek.

Po obejrzeniu trzech pierwszych odcinków odlozylem telefon i zaczełem się zastanawiać co robię nie tak że swoim życiem że oglądam takie anime ( w zasadzie to prędzej mu do kreskówki niż do anime ) nie mam pojecia co twórcy mieli na myśli zabierając się za taką produkcję bo to jest masakra bo za jednym razem jak się to ogląda to się myśli "hmmm nawet zabawne " A za drugim "co za chore gówno ja oglądam" . I jeszcze jedna rzecz zanim bym to komuś polecił to upewnil bym się czy ta osoba jest przygotowana psychicznie na takie coś

Moja reakcja na to anime a w szczególności ending: ( ಠ ʖ̯ ಠ)

3 0

ok...takiego zakończenia się nie spodziewałem

6 0

Nikt nie dodał komentarza więc ja to zrobię.Anime jest popie*****ne.Panty z wieczną chcicą,Stocking jedząca epickie ilości słodyczy[jest gotką],ksiądz,który im dyryguje,dziwny pies,dziwaczny humor,momentami obrzydliwe,zboczone,akcja jest.Do tego wszystkiego wchodzi pistolet i katany z gaci i pończoch.Cóż-ja obejrzałam i nie żałuję jest jednym z moich ulubionych.Trzeba takie anime lubić albo rozumieć.Ale jak ktoś nie rozumie ani nie lubi a chce się pośmiać może śmiało włączyć.Tylko końcówka była do bani-zapowiadało się na drugi sezon ale z tego co pamiętam został odwołany bo producent miał raka.Anime przypomina na dodatek kreskówkę z cartoon network-kreska pokroju CN,do tego każdy odcinek jest o czymś innym nie ma kontynuacji. Polecam to anime-chyba że ktoś nie przepada za głupim humorem lub ogólnie za głupotami to zmarnuje sobie tylko czas i będzie niezadowolony.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?