Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Paprika

Jest rok 2004. Właśnie wymyślono nowy rodzaj psychoterapii o nazwie PT. Polega ona na tym, że wysyła się „detektywa snów” do snu człowieka i wykorzystuje się jego brak świadomości. Tuż przed uchwaleniem ustawy pozwalającej na użycie takiej metody, ktoś kradnie urządzenie umożliwiające terapię i naukowcy jeden po drugim tracą rozum. Urządzenie to, niewłaściwie wykorzystane, może być bardzo niebezpieczne i może niszczyć ludziom osobowość. Nagrodzona Noblem piękna psychoterapeutka Atsuko Chiba przybiera pseudonim operacyjny „Papryka” i udaje się do świata snów. Jej celem jest odkrycie prawdy i odzyskanie urządzenia. Anime-science fiction, oparta na książce popularnego japońskiego autora science fiction Yasutaka Tsutsui.

Miejsce: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2006
Czas trwania: 
90 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 1

Hmmm, jedyny błąd jaki popełniłem oglądając ten film jest taki, że oglądałem go na trzeźwo ...

6/10 ----- Niestety nie mogę powiedzieć, że mnie jakoś porwało, jednak dało się obejrzeć. Może dlatego, że nie jest to mój ,, typ " anime. Film jest z pewnością nietypowy. Samo pomieszanie snów z rzeczywistością blog świetnym pomysłem. Sporo się dzieje i nie wszystko zdążyłem ogarnąć za pierwszym razem. Świat przedstawiony tutaj jest ciekawy i super wygląda. Zakończenie dla mnie jest takie sobie. Ogólnie nie polecam ani nie odradzam. Można obejrzeć jak ktoś lubi tego rodzaju anime. Na pewno się nie zawiedzie. -----

1 0

Studio Mad House zawsze urzekało mnie tym, co jest w stanie z siebie wyrzucić, jeżeli chodzi o animację. Nie tylko pod względem wizualnym (chociaż oczywiście są u mnie osobistym numerem jeden), ale także pod kątem dobierania produkcji. Zawsze coś nietypowego, dziwnego, pełnego wartkości, barw, akcji, szaleństwa. I bardzo dobrze im to wychodzi, także i tutaj. Interesujący seans, realizm pomieszany z fantazją, do tego kilka ciekawych, ładnie ukazanych i drobnych morałów. Uważam, że spokojnie można to puścić wieczorem siedząc na kanapie w dobrym towarzystwie. Nikt nie powinien czuć się rozczarowany. Jeżeli tak, czas wybrać się do okulisty.

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?