Peach Boy Riverside

Dawno, dawno temu byli sobie stary mężczyzna i stara kobieta, którzy przygarnęli dziecko unoszące się na brzoskwini. Był to chłopiec będący bohaterem z baśni ludowej — Momotarō, który ma za zadanie wybić demony zagrażające kontynentowi Japonii.
W tej historii jest jednak coś więcej. A co by było, gdyby owych gigantycznych brzoskwiń było o wiele więcej? Gdy Momotarō ostatecznie pokonuje wszystkie demony zagrażające jego wiosce, wyrusza w podróż przez morze po innych obcych krainach, aby pokonać pozostałe. Sally to księżniczka marząca o opuszczeniu zamku, aby wyruszyć w świat. Idealna okazja natrafia się, kiedy spotyka podróżnika o imieniu Mikoto, czyli naszego pogromcę demonów. Nie jest ona pewna, czy to dobry pomysł, ale postanawia nie rezygnować ze swojego marzenia.

Gatunek: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2021
Czas trwania: 
? x 22 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

1 0

Dla wszystkich tych którzy po pierwszych odcinkach mają niezły chaos w głowach: ANIME TO NIE WYCHODZI W KOLEJNOŚCI CHRONOLOGICZNEJ Bazujac na artykule Anime news network: Pierwsze dwa odcinki to powinny mieć numer 2 i 3 Odcinek nr. 4 powinien być pierwszy. Żródło https://www.animenewsnetwork.com/interest/2021-07-01/peach-boy-riverside-anime-airing-out-of-chronological-order/.174683

1 0
@Vatgrak

Mickiewicz tak robił Dziady.

0 0

Z opisu zapowiada się ciekawie zobaczmy co się stanie:)

0 0

Zapowiada się na naprawdę dobre anime!

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?