Peter Grill to Kenja no Jikan

Peter Grill to najpotężniejszy wojownik w całej krainie, który wiedzie spokojne życie razem ze swoją dziewczyną. Jedynym problemem w ich związku jest fakt, że Luvilia, czyli dziewczyna Petera, nie wie, jak na prawdę rodzą się dzieci, dlatego związek naszego bohatera nie posunął się dalej niż do trzymania za ręce.
Okazuje się, że wszystkie okoliczne kobiety doskonale wiedzą o prawdziwym sposobie przychodzenia na świat dzieci i teraz niemal wszystkie młode damy chcą posiąść silne geny Petera i urodzić mu dziecko! Co na to jego dziewczyna?!

Zwiastun:

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (6)

0 1

Genialne! Oglądało się tak zajebiście. Anime trafiło w moje gusta, uśmiałem się do łez, ta końcówka... Liczę na to że jeszcze ujrzę Peter Grilla w tym wydaniu. 10/10 <3

1 1

Mniemam, że za sprawą ciepło przyjętego "Ishuzoku Reviewers", kolejni twórcy postawili na erotyczną komedię. Jak tym razem wyszło? Średnio. Jest to taki typ anime które jednym spasuje a innym nie. Żarty nie owijają w bawełnę, choć nie są tak ostre jak już w w.w serii. Fakt faktem, były momenty w których żarty nie były robione z wyczuciem, nie śmieszyły a bohatera było bardziej żal, jednak zazwyczaj dawały radę. Sama fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa i przewidywalna. Postacie są nieskomplikowane ale są też różne i łatwo je zapamiętać. Rzadko wychodzono z monotematyczności żartów i fabuły. Kończy się oczywiście cliffhangerem, bo seria z kategorii "kup mangę" No i jak na tego typu anime, gdzie nawet jest informowanie o +18, cenzura nie powinna mieć miejsca, szczególnie jak przysłania pół ekranu... Muzyka jest chyba najbardziej udaną częścią, opening i enging brzmią świetnie. Animacja daje radę. Dam takie 6/10, bo w sumie oglądało mi się przyjemnie choć były momenty które można było napisać lepiej. Trochę odważniejsza seria na obejrzenie w między czasie.

1 0

Huahaha to jest tak głupie, ze aż śmieszne :D

1 2

rezygnuję cenzura zabiła to anime 0/10

2 0

Mimo że, to totalna głupota. Bo tworzenie ni to anime ni to hentaia jest bezsensowne. To trzeba przyznać logikę twórcą w porównaniu do SAO czy Kanojo Okarishimasu - historia jest bardzo wiarygodna. przez co nie ogłupia. Pokazuje idealnie, przeciętnego intelektualnie faceta.

3 0

Hehe, może być zabawne : )

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?