Plunderer

Plunderer to anime fantasy studia Geek Toys na podstawie mangi autorstwa Minazuki Suu. Streszczenie fabuły: „305 rok kalendarza alcjańskiego. Świat, w którym rządzą liczby, a każdy człowiek oznakowany jest licznikiem. Licznik ów może oznaczać dosłownie wszystko: od ilości pokonanych kilometrów do liczby osób, które pochwaliły przygotowane przez daną osobę jedzenie. Jeśli licznik spadnie do 0, osoba zostaje pochłonięta przez Otchłań. Po tym, jak licznik matki Hiny spada do zera, prosi córkę, by odszukała Legendarnego Czerwonego Barona. W ten sposób uruchomiona zostaje lawina wydarzeń, po których ten świat nigdy już nie będzie taki jak dawniej…

Zapowiedziano dwa sezony pierwszej serii (24-25 odcinków). Premiera zaplanowana została na 8 stycznia, wcześniej dostępne będą dwa odcinki z pokazu przedpremierowego. Tłumaczenie przygotuje. Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime.

Zwiastun:

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Postaci: 
Widownia: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
???
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (11)

0 0

Super to jest, lubię OP postanie, pewnych siebie. Brakuje mi tutaj jeszcze głębszego romansu.

0 0

to 12 odc jest na sezon ?? bo niecierpliwy jestem co będzie dalej :)

0 0

Jest moc.

0 0

Akcja, Fantasy, Przygodowe skąd te tagi? Chyba komedia, parodia, ecchi. 3 odcinek powinni usunąć i zrobić jeszcze raz bo to jakiś dramat.

0 0

lubię takie anime poprawia mi nastrój

0 0

Jak na razie mamy mały standard w "siłach" głównych bohaterów, mimo wszystko zaczyna się obiecująco; ale chyba tak mam, że lubię "zimnych drani" - jeśli chociaż jeden pojawi się w anime, będzie szansa na coś dobrego :P

0 1

te 2 odcinki no powiem zajebiste

0 0

Rok wydania 2020? W Japonii już mają 2020?

1 0
@Freckles-san

Czytanie ze zrozumieniem, eh. W opisie jest napisane, odcinek 1 i 2 pochodzą z pokazu przedpremierowego. Od 8 stycznia seria zostanie normalnie nadana w telewizji. Choć czy będzie to od początku, czy od 3 odcinka, tego akurat nie napisali.

0 0
@Madaran

Będą wyemitowane ponownie 1 i 2 odcinek. Pozdrawiam

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?