Pokémon Movie 1 – Zemsta Mewtwo

Ash wraz z przyjaciółki ratuje świat przed Mewtwo, super-potężnym pokemonem będącym wynikiem nieudanego eksperymentu naukowego.

 

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Widownia: 
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Oglądałam tą kinówkę kilka razy. Zawsze towarzyszą mi te same emocje. Choć pokemony same w sobie są powtarzalne, a fabuła jest prosta jak pręt, to tutaj tkwi magia, której nie zauważyłam w żadnym innym filmie pełnometrażowym tej serii. I nie chodzi nawet głównych bohaterów, o nie. Każdy wie, że prawdziwą gwiazdą jest sam Mewtwo. Pokemon, który już na samym początku wita nas pytaniem, o sens istnienia, powód stworzenia. Niby pokemon, a jednak jakby z ludzką duszą uwięzioną w ciele. Do tego trzyma mnie sentyment, w końcu nieco starsze animacje mają dla oka niebywały urok, przynajmniej dla mojego. Cóż rzecz... nigdy mi się to nie znudzi. Nawet, jeżeli uruchomię go setny raz.

1 0

Dziękuje za dodanie tego wspaniałego filmu z mojego dzieciństwa.Znowu ryczłam jak bobr w najważniejszym momencie;'( Mam nadzieję że jest to początek dodania Pokemonów od 1 sezonu na tą stronę jeśli tak to polubię was jeszcze bardziej.

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?