RahXephon 26 PL HD

Poprzedni odcinek
Openload Player
Openload Player
Videomega Player
zgłoś błąd zgłoś błąd zgłoś błąd
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
26
Autor napisów: 

labiel

Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (4)

0 0

Te pasy po bokach nienawidzę oglądać z takimi pasami ale jakoś wytrzymałem w sumie to 1 anime stare które nie porzuciłem z powodu tych pasów, wiec musiało mieć coś w sobie, trochę psychiczne ale podobało mi się w porównaniu do tych nowych. A co do tego, że ta z długimi czarnymi włosami i czerwonymi oczyma jest tą z krótkimi włosami to tak myślałem odpoczynku ona była odzwierciedlaniem tego co zapomniał a co chciał sobie przypomnieć ;p...

0 0

Nie żałuję ani minuty spędzonej na oglądaniu tej serii. Nie raz miałem w głowie kocioł, nie ogarniałem momentami o co chodzi, kilka wątków nie do końca wyjaśniono. Końcówki nie przewidziałem mimo wszystko, ale niespodzianka była przednia z Haruką. Od samego początku ich dopingowałem. Jedyny minus to błędy w napisach - aż oczy piekły od ortografów i o pomstę do Niebios wołały. Anime warte obejrzenia pod każdym względem.

Ostatnie minuty... miałem taka hipotezę, ale... nie sądziłem, że będzie ona trafna...

Dość miłe zakończenie tego anime jest i szczerze powiedziawszy to miałem wrażenie że ta dziewczyna w żółtej sukience to system operacyjny RahXephon'a. A właśnie będą jeszcze dodawane te specjale?

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?