Renai Flops

Pięć dziewczyn z różnych zakątków świata – z Japonii, Stanów Zjednoczonych, Bułgarii, Chin i Niemiec – przenosi się do szkoły Asahi, co zapoczątkowuje serię nieporozumień i młodzieńczych wydarzeń, które składają się na wyjątkowy wielokulturowy rom-com (ang. romance & comedy).

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Postaci: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Do 4 odcinka typowa haremówka w 5 odcinku zaczyna się dziać w 6 macie ducha kondoma który nazywa się jak istniejąca realnie marka prezerwatyw z planety antykoncepcja Dopiero w 8 odcinku jest tak naprawdę mocny plot twist coś czułem że anime jest związane z zapomnianymi wspomnieniami lub ai Anime rozdzielone na 4 rozdziały Haremówka -> "Bliższe Poznanie"->"Prawda"->"Zakończenie" Pod koniec aż łezka się kręci Anime próbuje jak najwięcej zawrzeć w 12 odcinkach przez co wychodzi misz masz, zaczynamy tak naprawdę można byłoby powiedzieć od środka przez co większość osób rezygnuje z oglądania Polecam to brać w taki sposób 4-2-4-2 ponieważ tak jest to mniej więcej podzielone Myślę że odpowiednią oceną będzie tu mocne 8/10, myślałem nad 7 jednak nie chcę zaniżać oceny bo noc temu obejrzałem 2 sezon re zero co skutkowało już z lekka innym nastawieniem. Jeżeli ktoś lubi emocjonalne anime to warto sprawdzić Ogólnie przez re zero i renai flops zastanawiam się czy nie wejść na teścia bo za często mi łzy zaczynają lecieć, co pokazuje fakt że pod koniec normalnie płakałem. 8/10

0 0

Do 5 odcinka wprowadzenie, miałem kończyć na 4 i napisać "typowa haremówka" ale te anime ma niezły płot twist

0 0

jeśli ktoś da radę przeboleć przez pierwszych 6 odcinków które są według mnie bardziej żałosne niż śmieszne to w drugiej połowie tego anime czeka go miłe zaskoczenie ;)

0 0

Tytuł bardzo niejednoznaczny, aczkolwiek w mojej ocenie końcowej jak najbardziej na plus. Pierwsze sześć odcinków wygląda jak wyjątkowo głupawa komedia romantyczna typu harem, z mieszaniną chyba wszystkich możliwych gatunków anime w jednej serii - kompletny misz-masz i chaos, z tym że całkiem zabawny. Niemniej nie każdemu podejdą takie klimaty. Ale okazuje się, że to tylko pozory! Od odcinka siódmego zaczyna się prawdziwa fabuła i jest to zwrot o 180 stopni w stosunku do poprzednich epizodów. A widz w jednej chwili dostaje kopa z półobrotu. Robi się poważnie i coraz bardziej dramatycznie, a sielankowość poprzednich odcinków szybko zostaje wyjaśniona. Druga część tej serii to już naprawdę kawał przyzwoitego anime, z całkiem składną fabułą i rozterkami głównego bohatera. Nie muszę chyba dodawać, że seria bardzo na tym zyskuje. Zakończenie również mi się podobało. A za ten plot-twist w siódmym odcinku +2 do oceny całości - 7/10.

0 0

ale gowno xdd

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane