Rougo ni Sonaete Isekai de 8-manmai no Kinka wo Tamemasu

Pewnego dnia Mitsuha spada z klifu i zostaje przetransportowana do świata jak z typowego europejskiego średniowiecza! Po bliskim doświadczeniu strachu przed śmiercią, w wyniku spotkania z watahą wilków, dziewczyna odkrywa, że jest w stanie podróżować między dwoma światami – tym, do którego została przeniesiona i swoim własnym. Korzystając z tej umiejętności, Mitsuha postanawia żyć w obu z nich. Dodatkowo bohaterka oblicza, że ​​będzie potrzebowała 80 000 złotych monet, aby przejść na emeryturę! Protagonistka musi więc zacząć wymyślać różne sposoby zdobywania złotych monet!

Zwiastun:

anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Inne: 
Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2023
Czas trwania: 
12 x 23 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Nie jestem jakoś pracowity, więc kopiuj/wklej z mojego komentarza pod 12 odcinkiem: Moja ocena całej serii: Bardzo lekka, dość bezpośrednia i bez głębokiej fabuły, idealna by obejrzeć jednego wieczoru gdy nic ci się nie chce. Graficznie: Najsłabsza strona całości, postacie są ładnie narysowane i właściwie na tym kończą się pozytywy, świat pustawy, budynki zwyczajnie brzydkie i zrobione bez składu i ładu 4/10. Animacja: Raczej cudów to nie ma, ale definitywnie nie jest to dno, takie 5/10. Fabularnie: Nic nadzwyczajnego, można znaleźć kilka głupot tu i ówdzie, ale też znajdzie się szczypta oryginalności 7/10. Muzyka: Przyjemniejsza część serii, o ile do żadnego utworu bym nie powrócił tak o, była ona raczej dobrze dopasowana do scen itp. 8/10. Postaci: Trochę płytkie, aczkolwiek nie były raczej jakoś irytujące 6/10. Humor: Powtarzalny, ale nie zły 7/10. Daję to średnią na poziomie 6/10, wg mnie odpowiednia ocena dla tego tytułu.

0 0

Dobra seria rozrywkowa. Isekai nieco inny niż do tej pory, bo Mitsuha może swobodnie podróżować między obydwoma światami i skrzętnie to wykorzystuje do rozkręcenia biznesu z towarami ze współczesnego świata. Jest tutaj w zasadzie wszystko: magia, wojsko, rycerze, smoki itp. a przy tym podano całość w sposób bardzo lekkostrawny, bo doprawiony szczyptą komedii. Chętnie zobaczę drugi sezon jeśli ten powstanie. 7/10.

0 0

6/10 Motyw całkiem ciekawy, tylko jak zwykle musieli wszystko udziecinnić. Po tylu latach oglądania anime dalej nie rozumiem, czemu nie mogą robić produkcji bardziej poważnych. Ciekawiej by się to oglądało, gdyby główna bohaterka była faktycznie kobietą, albo przynajmniej mężczyzną, a nie loli. Anime nie wykorzystuje potencjału swojego głównego motywu

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane