RWBY: Hyousetsu Teikoku

W świecie Remnant ludzie i Faunus – hybryda ludzko-zwierzęca – kontynuują swoje codzienne życie pomimo nieustannego zagrożenia ze strony potwornego Grimma. Wyspecjalizowani myśliwi i łowcy walczą z Grimmami za pomocą specjalnie stworzonej broni i własnych „Wraith”, unikalnych umiejętności zakorzenionych w energii duszy. Niektórzy wojownicy używają również krystalicznego paliwa energetycznego „Pyłu”, aby nadać swojej broni właściwości żywiołów. W tej niebezpiecznej pracy, aby przetrwać, wymagane jest rygorystyczne szkolenie. W tym celu każde z czterech pozostałych królestw założyło szkoły kształcące dzieci, które chciały zostać licencjonowanymi myśliwymi.

PV/Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=KpEGdcQQXrk anime odcinki online za darmo wysoka jakość

Miejsce: 
Inne: 
Rok wydania: 
2022
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Ładna kreska ale reszta nie powala

4 0

Po pierwszym odcinku - pozytywne zaskoczenie, ładna kreska, ciekawy design postaci, nieco inny świat niż ten, który produkowany jest jak kalka w większości serii. Ale z odcinka na odcinek coraz gorzej. W momencie kiedy seria ma 12 epizodów, a większość z nich zostaje poświęcona na wybudzenie Weiss, to coś tu nie gra. Twórcy chyba nie mieli pomysłu na pociągnięcie tej historii w sensowny sposób - względem oryginału, a szkoda.

0 0

Nie oglądałem oryginalnej animacji, ale te anime dla mnie ok, bedzie oglodanie .

4 0

Tak oglądałem oryginał, i porównując to na podstawie tych pierwszych 3 odcinków, dużo materiału z kilku odcinków volume 1 zamieścili, (brak w oryginale pożeracza snu, za to w oryginale temat gnębienia jednej z postaci), ale tak podsumowując to wyjdzie z tego jeden wielki Kiczy, jeżeli ktoś zna oryginał, bo walki lepsze były w oryginale, mimo że może efekty jak na powstające anime kreską nie rozwalało, ale walki były bardziej dynamiczne i ciekawsze, a tu są walki obkrojone, bo jak widać twórcy jak zobaczyli ile pracy musieli by zrobić to się obsrali najwidoczniej, i to jest już duża wada, bo tytuł tylko jest skopiowany na popularności podstawki, druga duża wada, to zachowanie postaci, totalnie jak oglądałem te 3 odcinki, to tak to wygląda jak bym miał do czynienia z całkiem innymi postaciami niż w oryginale, gdzie ta nad pobudliwa i nierozgarnięta Ruby, gdzie ta szalona Yang, która istnie wyrwana z koncertu slipknota, wręcz mogę powiedzieć że kopia ta im bardzo słabo wypadła, wręcz fatalnie, obejrzę z ciekawości, ale 3/10 ode mnie, aaa i najważniejsze, oryginalny soundtrack z RWBY jest o wiele lepszy niż to co tu nam serwują, ciekaw jestem czy od Rooster Teeth uzyskali zgodę na skopiowanie ich twórczości.... bo aż żal dupę ściska z braku tego genialnych utworów które były w RWBY, zobaczymy co dalej, ale puki co to straszne szambo wyszło z tego....

0 0

Po pierwszym odcinku bomba, nie oglądałem oryginalnej animacji wiec nie mam porównania.

0 0

Niestety dynamika ( choreografia walk ) , jak i muzyka już nie ta sama co w oryginalnej animacji , ale  i tak będę oglądał , choćby po to, żeby zobaczyć , co zmienią z oryginalnej historii .

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

EMITOWANE

Emitowane