Ryuu no Haisha – The Dragon Dentist

Akcja rozgrywa się w Smoczej Wiosce. Nonoko jest nowo mianowaną dentystką, a jej zadaniem jest opieka nad smokami, strażnikami wioski, przed próchnica.

Pewnego dnia, podczas zaciętych walk miedzy sąsiadującymi wioskami, znajduje na zębie nieprzytomnego chłopca o imieniu Bell, strażnika z wrogiej wioski.

Został on wskrzeszony z wnętrza smoczego zęba przez smoka. Super naturalne zjawisko, jak mówią legendy występowało jeszcze przed głównym skażeniem. Gdy Nonoko i Bell przechodzą przez serię zaciętych bitew, ostatecznie uczą się zaakceptować swoje przeznaczenie.

Gatunek: 
Miejsce: 
Inne: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
2 x 46min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Komentarze (8)

0 0

Mam trochę mieszane uczucia, ale było całkiem interesujące. Dzięki za tłumaczenie. ♡♡♡

Warto było poświęcić czas na to anime. Niestety było całkiem sporo niedociągnięć graficznych i czasem wkradała się komputerowa kreska. I jeszcze ta dziwna "cenzura" rodem z Kill la Kill. Ech... Nie skrzywdzę, ani siebie ani nikogo innego dając temu... 7,5/10. W tym przypadku zaokrąglę w górę. 8/10

0 0

Bardzo miło sie to oglądało. Chętnie zobaczyłabym dłuzsze anime o smoczych dentystach. Ciekawa fabuła, muzyka, nic tylko dziękować wam ludzie za odcinki ;)

7/10 ----- Trzeba przyznać, że praca ,, dentysty '' nie należy do łatwych. Szczególnie jeżeli są to zęby olbrzymiego smoka. Niebezpieczne zajęcie, gdy ma się za przeciwników takie ,, zanieczyszczenie zębów''. Byłem zaskoczony pomysłem na taką historię. Musze przyznać, że spodobało mi się. Co prawda to tylko dwa odcinki, ale i tak potrafi człowieka zaciekawić pomysłowością jaką wykazali się twórcy tego anime. Szkoda mi ,, Bella ''. Dorze, że ,, Nonoko '' pod koniec w ogóle zauważyła, że on zniknął - zgiął. Do końca miałem nadzieje, że jednak jakimś cudem przeżył, albo ,, zmartwychwstanie ''. W sumie takie zakończenie chyba najbardziej mi odpowiada. Podoba mi się. -----

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?