Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Emitowane

 • Nowe/Update

 • Losowa seria

 • Strona jest w trakcie przebudowy, niektóre funkcje mogą jeszcze nie działać, a inne dopiero zostaną dodane. Wszelkie nieprawidłowości prosimy kierować na [email protected]
  Rekrutacja: NA TŁUMACZA GRUPY: KITSUNE-SUBS! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Skontaktuj się z administracją na Discordzie.
  Chcesz wesprzeć nas w pracach i przyśpieszyć proces? zachęcamy do wsparcia.

  Ryza no Atelier: Tokoyami no Joou to Himitsu no Kakurega

  Wioska Larsenboden znajduje się na wyspie Kuuken, otoczonej jeziorami. W tejże wiosce, na granicy Królestwa Rotesvassa, czas płynie swoim rytmem. Niewiele ciekawych rzeczy znajduje się w takiej wiosce, zwłaszcza dla tak przeciętnej osoby, jaką jest główna bohaterka Ryza. Dlatego też, niezadowolona ze swojego życia jako „zwykła córka rolnika”, pewnego dnia zakrada się na małą łódź wraz z dwójką swoich znajomych, Lentem i Tao, i wyrusza w swoją pierwszą przygodę w nieznane.

  anime odcinki online za darmo wysoka jakość

  Miejsce: 
  Inne: 
  Pierwowzór: 
  Postaci: 

  Rok wydania: 

  2023

  Czas trwania: 

  12 x 47 min
  Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

  0 1

  Normalnie oglądam minimum 3 odcinki, tym razem odpuszczam od razu. Zrobili 48 minutowy odcinek, w którym nie ma NIC ciekawego, a to już chyba osiągnięcie. Zwłaszcza, że gdy wypuszcza się długi pierwszy odcinek to jest on najlepszy ze względu na zachęcenie do oglądania dalej. Widzę tu tylko chamskie zbliżenia na uda w za ciasnych szortach 2 razy na minutę i postaci z designem z tanich chińskich MMORPG. Zdecydowanie jest to seria skierowana do spoconych nerdów. Dziwne, że ktoś dał na to budżet, bo animacja wygląda naprawdę dobrze i na tym w sumie się kończą plusy. Porzucam po pierwszym odcinku

  1 1

  Czyli to animu jest na podstawie gry? To dlatego tak mi nie wchodziło! Porzucam. Animu na podstawie gier nigdy nie są dobre.

  1 1

  Meh

  E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL