Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

3D Kanojo: Real Girl 03 PL

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Clip  PL do 720p
Vidlox  PL do 720p
Hqq  PL do 720p
Upvid  PL do 480p
Vidlox  PL do 720p
VShare    PL do 720p
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
3
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Żej Żej  | Korekta:  Szezjo

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Super odcinek. Podoba mi się to, że bohater i ogólnie cała historia jest całkiem realistyczna i można w to uwierzyć. Toksyczny związek, czegoś takiego w anime się nie spotyka, zazwyczaj podchodzi laska do dupka, sprzedaje mu liścia i jak paw odchodzi. Tu nie... Nasz bohater też ma ciekawy charakter i mogę w nim dostrzec siebie... Bohaterka to tajemnica, nie ma co. Nadal mnie zastanawia... Czemu on? Ale, to sie pewnie wyjaśni :)

Trochę to Anime przypomina Kotoura-san...

Po tym odcinku, naprawdę szanuje te anime. Co prawda ma w sobie różne dziwności bo to anime xD, ale jednak oryginalność i bohaterowie do mnie przemawiają 😄

Relacje między bohaterami są takie nietypowe jak na anime a jednocześnie takie prawdziwe! Główny bohater który spotykał się głównie z odrzucaniem i pogardą reaguje na sytuacje tak, bo wyrobił sobie przez lata różne systemy obronne, gdy ona go dotknęła, on z automatu zaczął się bronić. To naprawdę dodaje autentyczności. Nowa bohaterka i toksyczny związek, to też coś świeżego i autentycznego. Zawsze jest tak, że bohaterka jak tylko się dowie, że chłopak ją zdradza, wykorzystuje itd. to zdzielą go w pysk i jest dumna... tu dziewczyna wręcz gniła w tym związku i dobrze wiedziała, że jest zdradzana, wykorzystywana... i mimo to z nim dalej była! Główny bohater też jej świetnie powiedział, nic że jest piękna i mądra, odniósł się do tego, że ona jest dobrą osobą, podał nawet dobry powód czemu tak uważa i rzekł iż chce by jej "historia" się dobrze skończyła. Główna bohaterka to wciąż zagadka, ale czy nie każda dziewczyna z którą wchodzi się w związek nie jest taka?.... I można pisać! Z każdym odcinkiem ta seria pokazuje, że startuje na tytuł perły sezonu.

1 2

Zgadzam się z treścią, ale błagam, sprawdzaj ortografię przed wysłaniem komentarza. Rozumiem, że XXI wiek i co druga osoba ma dysleksję i dysortografię, ale nad tym da się (i trzeba) pracować. Po to jest proste podkreślenie wyrazów by wyłapywać błędy. Jeśli wie się, że często popełnia się błędy, tym bardziej trzeba się starać by je poprawiać. Nie jestem jakimś "Grammar nazi", ale ilość błędów w Twojej kilkuzdaniowej wypowiedzi strasznie razi po oczach.

1 2

Co to ma być za komplement "Jesteś słodka jak piesek" ????

2 2

Po tych trzech odcinkach mogę stwierdzić, że będzie to jedne z moich ulubionych anime. Mogę się założyć, że niejedna osoba może utożsamiać się z bohaterami tej serii oglądając ją. Daję okejkę!

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?