Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Aku no Hana

Takao Kasuga jest chłopcem kochającym czytać, szczególnie poezję Baudelaire “Les Fleurs du Mal” (“Kwiaty Zła”). Dziewczyna w jego szkole, Nanako Saeki, jest jego muzą, jego Wenus – zawsze podziwia ją z dystansu. Pewnego dnia zapomina swojego tomiku Les Fleurs du Mal w klasie, więc pędem biegnie go zabrać z powrotem. Na miejscu jednak znajduje nie tylko ulubioną książkę, ale i strój do w-fu Nanako. Pod wpływem impulsu zabiera go ze sobą! Teraz wszyscy mówią o “jakimś zboczeńcu”, który ukradł ubranie Saeki, a Kasuga umiera od wyrzutów sumienia. Ponadto dziwna i trochę straszna Nakamura z jego klasy, widziała całe zajście. Jednak zamiast wyjawić wszystko, dziewczyna rozpoznaje w Takao bratnią, zboczoną duszę, zaś swą wiedzę postanawia wykorzystać w celu przejęcia kontroli nad jego życiem. Czy pomimo swojego mrocznego sekretu i wtrącania się Nakamury, chłopakowi uda się wreszcie zbliżyć do Saeki? No i co tak właściwie ta cała Nakamura od niego chce?

Miejsce: 
Inne: 
Pierwowzór: 
Rating: 
Rok wydania: 
2012
Czas trwania: 
35 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

Dopiero po czasie dostrzegłam dziwną magię. Kreska? Niespotykana, ale z mojego punktu widzenia zdecydowanie nie najlepsza, szczególnie, że tak drastycznie zmienili mangę. Muzyka porąbana tak samo jak postacie w serii. Pozytywnie. Dało się zobaczyć coś nietypowego, dziwnego, jeden na tysiąc. Nie niezwykłego, ale na prawdę też i nie tragicznego. I zapewne dlatego spodobało mi się bardziej, niż tego oczekiwałam.

Ta piosenka na koniec wchodzi mocno :D

Fabuła - ''no tak średnio bym powiedział'' XD - ale kreska, cóż, nigdy jeszcze nie oglądałam czegoś takiego. Mało mangowe, ale spodobała mi się :P

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?