Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Alice or Alice: Siscon Niisan to Futago no Imouto

Ta historia rzuca światło na codzienne życie pary bliźniaczych sióstr Alice i ich starszego brata, który jest nimi zauroczony. Wdawanie się w bójki, zabawa z przyjaciółmi to codzienność która ich spotyka. Czy chcesz zerknąć na pełne serca codzienne życie uroczych Alice?

Miejsce: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12× 4min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

To było bardzo kiepskie anime. Zacznijmy od tego, że rozpoczęliśmy historię od przygód sióstr z bratem, a skończyliśmy na tym, że albo są pokazywane nagie albo są stroju kąpielowym. Jak dla mnie to jest strasznie chore. Drugą rzeczą, która mi się nie podobała to sytuacje w jaki poznaliśmy dane postacie i co dalej się z nimi stało np.tą dziewczynę z pudełka, to było takie no... kurwa beznadziejne i chore. Spotykasz dziewczynę na ulicy w pudełku, no dobra wziął ją na chwilę do swojego domu, no dobra nakarmił ją, no dobra zaczęła nazywać go bratek no ale to jest pojebane, że zamieszkała z nimi (znaczy tak mi się wydaje, bo chyba nie było nigdzie mówione gdzie mieszka). Spotykasz randomową dziewczynę i pozwalasz jej u siebie mieszkać powalone. Kolejną rzeczą, która jest powalona jest fanservice.No z serii o bracie i siostrach skończyło się, że w pewnym momencie w każdym odcinku była albo nagość albo stroje kąpielowe. Nawet w końcówce, żeby zachęcić ludzi do dalszego oglądania używali erotyki zamiast tego na czym polegały konkurencie. Jak dla mnie to jest strasznie beznadziejna seria, która może i jest krótka ale nie ciekawa. Odradzałbym komukolwiek tego oglądać. Jak dla mnie 2/10.

2/10 ----- Nawet nie wiem co o tym napisać. Jest tyle tego złego, że szukam chociaż jednego pozytywu w tym anime. Oprócz czasu trwania tego króciutkiego anime zupełnienic dobreko nie przychodzi mi na myśl. Co prawda straciłem tylko jakieś 45 minut na to coś, jednak, ale i tak szkoda mi tego poświęconego czasu na to. Nikt mi nie odda tego czasu, prawda? O niczym, nieśmieszne, nudne, żadna z potaci nie zachęca do zapamiętania i można byłoby tak wymieniać dalej, ale szkoda miejsca na takie ,, brzydkie '' słowa. Jeżeli ktoś znalazł jakieś pozytywy niech się podzieli. Emm... nie sugerujcie się czasem odcinków podanych tutaj, chyba że brać to jako całą serie jako 24 minutu odejmując od tego opening, ending i napisy końcowe, czyli wychodzi 2 minuty na odcinek. ( 12*2=24 ). -----

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?