Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Comic Girls

Moeta Kaoruko to 15-letnia uczennica, która jest także mangaką. Dziewczyna posługuje się pseudonimem, Chaos. Gdy jej popularność maleje, edytor sugeruje, aby zamieszkała w żeńskim akademiku z innymi młodymi autorkami.

Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

To było urocze. :3 Chwilami można było się nieźle uśmiać. Kreska też była bardzo ładna.

1 0

8,5/10 - "artystą" lub osobą, które planują kiedyś tworzyć mange czy nawet fan komiks seria powinna przypaść do gustu. Urocza kreska, chwilami rozwalający humor, osobiście w każdym odcinku się wzruszałam i płakałam z główną bohaterką. Bardzo fajny kontrast miedzy pięcioma różnymi dziewczynami. Mega spodobało mi się pokazanie jak może wyglądać tworzenie mangi od strony autora, do tego autorkami są tam licealistki, więc łatwo jest się utożsamić z bohaterkami. Dużo ciekawych pojedynczych wątków gdzie widać jak bohaterka się zmieniała i poprawiała się tworząc swoją mange. Po obejrzeniu ostatniego odcinka z dobre 30 minut siedziałam zapłakana >^< , osobiście bardzo polecam.

0 0

Momentami się uśmiałem :) Kreska słitaśna... :D Ogólnie to irytowała mnie główna postać tym swoim płaczem. Reszta postaci całkiem spoko. Na kontynuację w tym samym stylu nie czekam, chyba że ta beksa wydorośleje ;) Generalnie od biedy można obejrzeć jednak nic porywającego to nie jest :)

6/10 ----- Tytuł, obrazek i opis. Wszytko to wskazywało, że będzie anime będzie średnie. Niestety ta przepowiednia się sprawdziła. Słodkie ,, tęczowe '' anime o 4 dziwczynach rysujących mangę. ( shounen, shoujo, ero-manga i jakaś chyba 4-panelowa manga ) W sumie to 5 dziewczyn. ,, Furra '' też się powinna zaliczać do tego grona mimo, że jest...studentką?...i specjalizuje się w horrorach. Główna postać na której skupiać ma się historia nie za bardzo przyciąga ten dzieciaczek uwagę, choć przyznam, że pierwszy raz widze postać która ciągle płacze z byle czego. Myślałem, że gdy wysłali ją na ten tzw. ,, obóz szkoleniowy dla mangaków '' to dzieciaczek rozpłacze się i ucieknie do domu. Coż, nie powiem nawet momentami śmiesznie było, a zapowiadało się na taki martwy, drętwy humor. Plaża, park rozrywki, ale odcinek z ,, Himeko '' ( pseudonim ,, Wielkie cycuszki '' ) przy pracy przed ,,deadline '' był jednak najlepszy. Tam się porządnie uśmiałem. Jednak wystarczy mi to miejsce do którego doszli w anime. Jakoś nie miałbym chęci oglądać dalej czy czekać na ewentualną, wątpliwą kontynuacje. -----

0 0
@乙モ尺ロ

Szanuje, lecz nie zgadzam się z twoją opinia :3. Mała uwaga, następnym razem użyj cenzury "spojler" bo troche za bardzo ujawniłeś/aś serie.

0 0

Opis serii w jednym zdaniu? Hmmm... To będzie, serii jest słodka jak cukierek.

2 0

jest już 7 odcinek a nadal nie ma tłumaczenia :(

1 0
@Katreb

Tłumacze też ludzie, mają swoje życia. Tłumaczenie powinno pojawić się na dniach.

2 0

Cztery urocze licealistki rysujące mangę, w jednym akademiku + śliczna kreska. To jest skazane na sukces :D

1 0
@AzyL21

dzięki twojemu komentarzowi mam chęć to oglądnąć :)

@AzyL21

Twój kom przekonał nie by zalukać wiec do dzieła

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?