Deca-Dence

Minęło wiele lat, odkąd ludzkość została doprowadzona na skraj wyginięcia, przez nagłe pojawienie się nieznanych form życia – Gadoll. Ci ludzie, którzy przeżyli, mieszkają teraz w mobilnej fortecy Deca-dence, o wysokości 3000 m, zbudowanej w celu ochrony przed zagrożeniem ze strony Gadoll.
Mieszkańcy Deca-dence dzielą się na dwie kategorie: Gears, wojownicy, którzy codziennie walczą z Gadollem i Tankersi, którzy nie posiadają umiejętności do walki. Pewnego dnia Natsume, dziewczyna-czołgistka, która marzy o zostaniu Gearem, spotyka surowego Kaburagi, mechanika zbroi Deca-dence.
To przypadkowe spotkanie między pozornie dwoma przeciwieństwami, dziewczyną o pozytywnym nastawieniu, która nigdy nie rezygnuje ze swoich marzeń, i realistą, który je porzucił, w końcu wstrząśnie przyszłym biegiem tego świata.

Zwiastun:

Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2020
Czas trwania: 
12 x 23min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

rozkręca się dłuższą chwile ale jest epickie

0 0

Bardzo przyjemne anime i miło mnie zaskoczyło. Postacie fajnie się uzupełniają, fabuła też nie najgorsza. :) 7/10

0 0

Anime bardzo fajne. Trochę odchodzi od standardowego szablonu (szczególnie na początku), przez co czeka małe zaskoczenie. Koniec mógłby być bardziej dopracowany, ale poza tym nie mam uwag.

0 0

trochę cięszko określić o czym to jest ale fabuła jak i postacie są zrobione poprawnie osobiście polecam szczegulnie dla ludzi którzy oczekują orginalności bo ta seria ma trgo tyle że przez pierwsze 3 odc nie idzie ogarnąć o czum jest to anime mimo tego że cały czas nam to tłumaczą.

0 0
@Eiji

"cięszko" podaj adres, wybije ci szybę słownikiem.

0 0

Zapowiadało się ciekawie, na początku się wciągnąłem, ale już pod koniec zaczynało to być po prostu nudne :/ Czy jest to do polecenia? no nwm jak już naprawdę nie masz co oglądać to spk. Dla mnie takie 7/10

2 1

Samo anime bardzo fajne ale końcówka dość słaba. Przyjemnie się oglądało :)

1 0

Anime strasznie mnie wymęczyło. Oglądałam tylko dlatego, że nie lubię porzucać serii. Zapowiadało się naprawdę dobrze, ale przedobrzyli :/

0 1

Super się oglądało, świetny opening, postacie też interesujące, sama fabuła wciągająca, momentami dialogi były ciekawsze niż sama akcja. Ogólnie dobre anime, więc szczerze polecam

2 0

Nie mój klimat, bo fabuła mnie nie pociąga. Ale ogólnie anime jest zrobione super!

4 4

Szansa na Anime sezonu ♥

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?

Nie możesz kopiować zawartości tej strony

EMITOWANE

Emitowane