Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Devils Line 07 PL Full HD

Poprzedni odcinekNastępny odcinek
Open
Rapid
Mango
Vidlox
eStream
Vidoza
Video
Cherry
Tune
Open
Openload Player
Tytuł serii anime: 
Numer odcinka: 
7
Autor napisów: 

Grupa: AO-subs | Tłumaczenie: Markfos Korekta: Inlaru

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Na początku spodziewałem się, że będzie to jakieś tanie romansidło... A fabuła jest nawet ciekawa, jest ta relacja ale jest to głównie tło dla całej historii. Jak na tą tematykę, jest dobrze.

1 0
@Freckles-san

W końcu ktoś docenił to anime ;-; , myślałam, że tylko ja go tak zażarcie bronie.

0 1
@

Nie tylko ty,bardzo fajne anime tylko dlaczego główna bohaterka to taka tępa dzida.

@

Nie jest takie złe. Na początku odrzuca styl "Zmierzchu" jednak nie jest aż taki nacisk na to nastawiony. Bardziej boli to, że teraz zrobili wątek z dwoma diabłami którzy chcą wyrwać bohaterkę.

1 1
@Freckles-san

Jak dla mnie i nie tylko dal mnie, bohaterka to tępa dzida, i seria mogłaby wygląda lepiej bez niej. Ona tak bardzo nie myśli.

@

Fakt, zbyt emocjonalna. Myślę, że bez niej, tak fajnie by to Universum nie było przedstawiane, tak wiemy tyle co ona. Ale ze względu na jej podejście, ciężko się z nią utożsamić. Główną postać (czy ona ma w ogóle życie prywatne? Bo po za przyjaciółmi którzy z biedą raz na jakiś czas się pojawią, nie wspominając, że zainteresowań nie ma żadnych) naprawdę by się dało polubić, ale jest kreowana na taką pozbawianą wad i myślącą tylko o innych... Jak bohaterka tanich romansideł dla nastolatek, aby mogły się utożsamić z tą "Mary Sue emocjonalną".

1 0
@Freckles-san

Jak dla mnie to nie jest dobre posunięcie, bardziej by się tu przydała dziewczyna, która potrafi sama walczyć o swoje. Bo ten nadopiekuńczy wampir idealnie by to dopełniał. . No na razie musimy czekać na więcej informacji, całkiem fajnie się zapowiada. Choć dziecko światła i cieni brzmi dość tandetnie :/

@

Nie przemówiłoby do mnie to, że nagle jest komandosem który leje tyłki jak Rey, bo sobie "obejrzała w necie sztuki walki". Ale ogólnie jest postacią dość pustą. Ma dwie cechy, które nie budują tej postaci.

Nowe odcinki emitowane

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?