Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Dorei-ku The Animation

SCM to urządzenia, z pomocą którego można uczynić z innych osób swoich niewolników. To dramat psychologiczny opowiadający o zawiłej rozgrywce, w której można zostać panem, lub niewolnikiem.

Pierwowzór: 
Rok wydania: 
2018
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

Długo zajęło mi szukanie anime, które mnie wciągnie i w końcu się udało. Dorei ku ma ciekawą fabułe, fajne postacie i zamkniętą historie, a mimo to ma taką słabą ocene tu i na mal'u. Szkoda, bo pewnie wiele osób będzie się sugerowało oceną i ominie ich naprawdę fajny seans.

0 0

Całkiem całkiem :) z tym, że jak dla mnie gdzieś od 4 do 6 odc trochę przynudzało ale później się ładnie rozkręciło ALE TO PODKREŚLAM MOJE ZDANIE :P :) Zakończenie całkiem spoko chociaż przez całą serie miałem nadzieję, że poleje się więcej krwi no ale cóż nie można mieć wszystkiego :) Ogólnie polecam :)

9/10 ----- Super anime moim zdaniem. Szczególnie, że to jak najbardziej moje klimaty. SCM - urządzenie, które wzmacnia poczucie długu użytkownika, zmieniając przegranego w niewolnika zwycięzcy -, pojedynki, postacie, fabuła, wszystko jak dla mnie w porządku. A na pytania typu: Jako to możliwe? To nie jest logiczne. To przeczy wszelkim prawom. Dlaczego to założył skoro mógł odmówić? Nie mam odpowedzi, oprócz jednej - ,, Anime ''. Więc nie pytajcie mnie o to na ,, priv ''. Na samym początku dali nał ładny przykład działania SCM jak i zasady zdobywania niewolników, które zostały moim zdaniem dobrze wyjaśnione i w miare posuwania się fabuły do przodu dowiadywaliśmy się coraz więcej i więcej. Samo anime jest ciekawe i wciąga. Trochę zaskoczyło mnie zniewolenie przez psa, czy ,, osądowy SCM '', gdzie w pierwszej chwili pomyślałem sobie, że będzie osoba używająca go będzie zbyt ,, op '' ( skoro pstryknięcie palcami wystarczy aby wygrać) i była, ale debilność tej osoby unieważniła tą myśl. No i ta zasada, że ,, Osądowy SCM '' nie działa na osobę, która jeszcze nie przegrała. Pojedynki były całkiem fajne. Raz większe i bardziej wymagające, a raz krótkie i proste. Nic do nich nie mam. Dodam, że świetny opening, który został dodany do prywatnej playlisty Jestem zadowolony. Podobało mi się i świetnie się bawiłem oglądając. Czego chcieć więcej. Polecam wszystkim. -----

0 0

Czemu tego ciągle nie ma? ;;

kiedy będą odcinki wstawiane?

2 0

Czekam na odcinki z niecierpliwością. :)

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?