Rekrutacja: KOREKTOR lub TŁUMACZ! Chcesz być z nami Chcesz tworzyć fajne napisy do anime? Pisz do nas!

Frame Arms Girl

Zwyczajna licealistka Ao Gennai otrzymuje pewnego ranaka tajemniczy pakunek.
Znajdował się w nim Frame Arms Girl – w pełni autonomiczny miniaturowy robot zwany Gourai. To zabawka! Plastikowy model!
Jednakże, nie jest to zwyczajna Frame Arms Girl. To najnowszy prototyp wyposażony w zaawansowaną sztuczną osobowość – więcej niż sztuczna inteligencja.


Co więcej, jest jedyna na świecie istota mogąca wywołać piorun a Ao jest jedyną osobą mogącą ją aktywować.
Gourai zaczyna zbierać dane bitew i emocji w codziennym życiu z Ao, która nie wie nic o Frame Arms Girl..

Gatunek: 
Miejsce: 
Rok wydania: 
2017
Czas trwania: 
12×24 min
Komentowanie dostępne wyłącznie dla zalogowanych osób.

0 0

to moje 1 anime (naruto itp z jetxa nie liczę) i nawet po tylu latach i kilku tysiącach pordukcji ona zawsze będzie miała miejsce w moich topkach nie dlatego że jest jakaś wyjątkowa ale dlatego że była na tyle dobra że osoba kompletnie i po całość cheitująca anime postanowiła zostać w tym środowisku na już chyba zawsze mimo że odpalenie tego było kompletnym przypadkiem i randomową metodom na zrobienie czegoś w ten jeden wieczór wieczór który trwa już prawie 5 lat.

0 0

Wow. Jak dla mnie zajebiste! Problemem jest tutaj jedynie grafika tytułówych, F.A Girls, która wygląda po prostu źle, nie ,,Wpasowuje" się w konwencję postaci realnych, np. Ao. Przyznaję że za każdym razem czekałam na momenty w których F.A są narysowane jak Ao, czy Bukiko. Jak dla mnie fabuła 9/10 Grafika 8/10 Muzyka 10/10 Całokształt 9/10

4/10 ----- Będąc szczerym to ciężko mi się oglądało to anime. Niby jest akcja, zbieranie danych przez ,, FAG " o ,, SO " i uczenie się tych ,, uczuć " poprzez walki miedzy sobą. Jednak mnie to nie zadowoliło. Czegoś tu zabrakło. Może to wina grafiki?( FAG ) Pojedynki prawie wogole nieciekawe, oprócz tej walki w ostatnim odcinku, ktora jakos dala rade.Zakończenie nawet było ok. Wysłępów wokalnych w tym anime jako formy zakończenia bym się nie spodziewał. Nawet mi się podobało. Do tego zakończenie sugeruje, że coś ma się jeszcze pojawić. To anime raz obejrzane i dla mnie już wystarczy. Gdyby wyszła kontynuacja to poważnie zastanowilbym bym się czy oglądać. -----

0 0

Nawet fajne

0 0

Mi się tylko wydaje, czy to jest coś w stylu Busou Shinki?

0 0

Nawet całkiem fajne ale zobaczymy jak się rozwinie

E-NEKO.PL • Sklep Otaku E-NEKO.PL

Wystąpił błąd spróbuj ponownie później.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać komentarze.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać anime.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodać anime do ulubionych.

Komentarz może być edytowany tylko jeden raz.

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz?